19
25.5.2020
Aşık Olunca Göze İnen O Perde
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   1cerenaltay
   İnsanların, uğruna intihar ettiği İran Şahı'nın en sevdiği karısı Anis-el Doleh'i bilir misiniz?
    mevsimlerden-sonbahar61
    Katılıyorum😄yani oluyor öyle
     imailahorsilah
     Dış güzellik elbette ki görecelidir.O yüzden güzellik manasında değerlendirmiyorum başlığı. Ama benim gözüme perde falan inmiyor. Yanlış yanlıştır, bazı olaylardan ötürü de silmişliğim olmuştur bir kalemde.
      lawyerwho
      Allah belasını versin o perdenin, bu arada benim bütün organlar kepenk atıyor resmen, dışarıya kapalı içeride kalbe bağımlı bir yaşam..
       nunukafasi
       Lisede aşık olduğumda herkes beni okulun güzel kızlarından biri olarak tanımlarken ben gidip okulun en çirkin olarak tanımlanan erkeğine aşık oluştum. Ama ne aşk. Onu görünce kalbim yerinden fırlayacak olur. Gözlerimin içine bakınca alev almam neler neler. Herkes diyor ki kızım deli misin ne işin var onunla. Ben diyorum saçmalamayın neresi çirkin. Bir zaman sonra gördüm çirkin olduğunu gözümün önündeki perde bir şeklide kalktı ancak onu yinede hiçbir zaman çirkin biri oalrak göremedim. Çirkin sevgilim diye sevdim ama kimseye de değişmezdim. Ha sonra noldu yıllar sonra gitti çirkin ama zengin bir kıza beni değişti. Ha sonra kızda onu aldattı ama bu durum beni ondan daha çok üzdü. Yine fazla uzattığım, konuyu dallandırıp budaklandırdığım bir hikaye daha anlattım.sevgiler..
        sairsel
        Tatmayana masalmış tadana gerçekmiş aşk, Bir damlayı bir derya gösteren mercekmiş aşk, Günahın doğurduğu nikahın öldürdüğü Hasretin bahçesinde büyüyen çiçekmiş aşk! Cemal Safi
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.