Aşık Olduğunuz Kişinin Para Kazanmak İçin Jigololuk Yaptığını Öğrenseniz Ne Yapardınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arak_nus
   Sizce erkekler neden jigolo olur? Amaç sadece para mı? Yoksa ultra olgun kadınlardan mı hoşlanırlar? Belki cevaplar aynı olacak ama ben terk ederdim net...
    turcoo
    Erkek içinde kadın içinde bu aldatmadır. Escort isede jigolo isede sonu ayrılık olmalı
     dr.rock
     Bende anlamam bunu. Jugolo en düşük 60 yaşa hizmet verir. Bir erkek olarak bunu yapamam, kendimi kirletilmiş hissederim.
      raselika
      Benim için böyle bir durumun dönüşü olacağını sanmıyorum. Yani evet seviyorum çok aşığımdır, bu da bir para kazanma tercihi olabilir falan ama nasıl bir ilişki içerisinde olabilirim ki böyle bir insanla. Ayrıca sevdiğimi başka kadınlarla paylaşacak kadar da bir şey olmadım yani. Bu kadarı bana da sevgime de ağır gelir.
       okadin
       Benim bunun salt para için yapılabilecek bir eylem olduğunu düşünmüyorum. Erkek kafası kadınlara göre bir hayli farklı çalıştığından hem kadınlarla birlikte olup hem de para kazanıyor olmak cazip geliyor. Yapmak zorunda kaldım, lanet olsun, hayat beni buna mecbur etti düşüncesine sahip olduklarına inanmıyorum. O yüzden cevabım terketmek olacak.
        aytunc
        Jigololuğun sonu ibneliktir. Net...
         luciferin_kizkardesi2
         Gitsin o kadınlarla sevgili olsun amk bende s**tir olup giderdim.😒
          sozdedegilgozde
          Aşık olduğum kişinin jigololuk yapması beni üzebilir belki ama bundan dolayı onu yargılamam ya da yaptığı işten dolayı aşık olmaktan da vazgeçmem. Çünkü bu onun hayatı ve işi. Ama elbette başka bir işi olsun isterim.
           misaamane
           önce kusar sonra ayrilirdim, he bi de pap smear testi için randevu
            zeynebio
            Ben öyle bir insana aşık olmam ki. Allah'ım sen koru Yarabbim. Yeni öğrendim zaten jigololuk neymiş. Tövbe tövbe yarabbimm.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.