419
20.10.2020
Aşık Olduğunuz Kişinin Para Kazanmak İçin Jigololuk Yaptığını Öğrenseniz Ne Yapardınız?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   arak_nus
   Sizce erkekler neden jigolo olur? Amaç sadece para mı? Yoksa ultra olgun kadınlardan mı hoşlanırlar? Belki cevaplar aynı olacak ama ben terk ederdim net...
    luciferin_kizkardesi2
    Gitsin o kadınlarla sevgili olsun amk bende s**tir olup giderdim.😒
     benita
     Mesleği seviyor olabilir, olamaz mı
      busrawashere
      mesleki deformasyon :((
       dr.rock
       Bende anlamam bunu. Jugolo en düşük 60 yaşa hizmet verir. Bir erkek olarak bunu yapamam, kendimi kirletilmiş hissederim.
        tachycardia
        Git yaşıtlarınla oyna diye kızar ve bir hafta telefona girmeme cezası veririm
         aytunc
         Jigololuğun sonu ibneliktir. Net...
          csa
          Erkekler, kadınlar neden hayat kadını oluyorsa o yüzden jigolo olur. Eğer kişi için çok sevmeyerek yapacağı herhangi bir işten farkı olmuyorsa elbette gayet yapılacak meslekler. Deli para var. İlla yaşlı kadınlardan hoşlanmaya gerek yok, tiksinmemek yeterlidir herhalde. Herşey öncelikle para...
           redblack
           Bursada sizi jigolo yapacagiz vaadiyle dolandirmislardi saflarimi (:
            domatescokpahali
            sadece yaşlı hanım teyzeler olarak dusunmeyin bu sektoru bu işi yapan kadınlar sadece yaslı erkekler ile mi birlikte oluyor :D bir nevi erkek escort luk parası iyi neden olmasın :D
             sozdedegilgozde
             Aşık olduğum kişinin jigololuk yapması beni üzebilir belki ama bundan dolayı onu yargılamam ya da yaptığı işten dolayı aşık olmaktan da vazgeçmem. Çünkü bu onun hayatı ve işi. Ama elbette başka bir işi olsun isterim.
              fakatmuzeyyen
              O ney öyle yahu hiç midesi kalkmıyor bunların. Terk ederim ne yapacaktım. doğru düzgün bir iş bulurum ben ona
               noway
               tüm anılarını dinlemek için sıkıştırırdım. hangi b*kları yediğini duymak isterdim. belki de gerçekten b*klu fantezileri de olabilir şu an birazcık midem bulanmış olabilir. eminim çok değişik olaylarla karşılaşıyorlardır. sonuçta ileri yaşlarda olan hanımefendiler biraz daha hoyrat kullanabiliyor olabilirler delikanlıları.
                herseyinaktivisti
                Kabul edemem böyle bir şeyi. Bunun cinsel yolla bulaşma durumu filan da var yani. Bilinçli olmak lazım.
                 bisosyolog
                 Eğer gerçekten buna ihtiyacı varsa, bir sosyolog olarak bunu kabul etmek durumundayım. İş iştir. İyisi kötüsü yoktur. Ancak insan olarak isteyeceğim bir şey değildir, elbette.
                  zodyakli
                  Bunu kabul edemem arkadaş. Dünyada başka iş mi kalmadı. Bunu kendime de aşık olacağım insana da yakıştıramam. Ne diyeyim insanlarla tanıştırırken ? Aman Allah korusun ya.
                   okadin
                   Benim bunun salt para için yapılabilecek bir eylem olduğunu düşünmüyorum. Erkek kafası kadınlara göre bir hayli farklı çalıştığından hem kadınlarla birlikte olup hem de para kazanıyor olmak cazip geliyor. Yapmak zorunda kaldım, lanet olsun, hayat beni buna mecbur etti düşüncesine sahip olduklarına inanmıyorum. O yüzden cevabım terketmek olacak.
                    roxannee-
                    Şey olabilir mi? Annelerinden görmedikleri sevgiyi olgun yaşlı kadınlar üzerinden tatmin etmek? Çünkü erkeklerde böyle bir şey var. Bu bir gerçek. Erkekler eşlerini çoğu zaman anneleri yerine koyar. Eşlerinin onlara annelik yapmasını isterler.
                     detokssuyu
                     Katiyen karşıyım. Bu işi yapan kadınların nefret ederek yaptıklarını yapmak zorunda kaldıklarını düşünüyorum ancak erkekler için geçerli değil bu düşüncem ne yazık ki.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.