Aşığı Umutlandıran Sıradan Platonik Tavırları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Platonik aşk öyle bir şey ki platoniğin her bir hareketinden bir anlam çıkarma çabası, bir umut bulma macerası ile ilerliyor süreç. Benden ıslak mendil istediği için umut bulduğum platonik aşkım olmuştu. Merhaba demesi de aynı etkiyi uyandırıyordu. Sorduğum sorulara cevap veriyor olması, hiç unutmuyorum bir kere telefonu kapatırken öpüyorum demişti. Kalbim pır pır tabi, hayallerimde nikah masasında falandık o an. Meğer çocuk her telefon görüşmesini böyle sonlandırıyormuş. Tabi o platonik duygular içerisinde bu durumların sıradanlığını asla göremiyorsun. Her biri içimizde yeşeren bir umut tomurcuğu oluveriyor.
    dr.rock
    Platonik aşk şöyle bşidir Sen bi karakter oluşturur o bedene yerleştirirsin Sora sev babam sev Pat ilişki başlar Bu ne lan olursun Öle
     imailahorsilahh
     Ortaokulda platoniğim, sınıf arkadaşım, çocuk davar gibiydi ama pek hoşlanıyorum çocuk aklı işte... Bi ara sınıflar arası futbol turnuvası var kızlar arasında, çocuk sınıfı falan çalıştırıyor. Maçlar falan başladı herşey güzel.. Yine okulun sahasındayız kaleci sakatlandı... Kaleye geçecek kimse yok, atıldım hemen salak gibi, bide nasıl havalıyım. Geçtim kaleye o gazla 4tane kurtardım. Ama çocuğun gözündeki imajım Muslera'dan hallice oldu, zaten kabaydı, baya erkek muhabbetleri döndürmeye başladık beraber.
      lydia-bad-mood
      Platonik aşka 5 yaşında başladım.Komşumuzun oğlu nasıl seviyorum ama çaktırmıyorum. Çocukluk ya bütün sülale biliyo herkese demişim. 1. sınıftaydım aynı okuldayız. Tenefüste bahçede gezerken yanıma geldi - Sana zarar veren olursa bana söyle dedi.(Benden 2 yaş büyük) O an benim gözümde kahramandı.2 yıl daha bu platoniklik devam etti bir gün yine yanıma geldi -Ben birinden hoşlanıyorum dedi Ben tabi bir heyecanlandım meğersem mahallemizdeki kızdan hoşlanıyormuş.(Allah için kız güzel ) Özetle kendi içimde başladi ve bitti.
       asit
       kesin seviyo kanka ya kesin bugün yanımdan geçti yengen..
        benita
        Lisede fena halde platonik olduğum çocukla bakışıyorduk. Her baktığında ‘yaaa o da benden hoşlanıyor’ diye triplere girerdim. Bakma sebebinin, beni gözlük çerçevelerimden dolayı Harry Potter’a benzetmesi olduğunu öğrenene dek.
         cinayetvaraga
         üniversite hazırlikta sınıf arkadaşm vardı. Trakyalı, sarışın mavi gözlü. şiir gibi ama. çok yakın arkadaşım. Hep bir meyil, hep bir sevgi besledim içimde. ama içimi s*kim. aşırı kasıntı bir adam olduğum için hiç karşılıklı oturupta içimdekileri anlatacağım bir kıvama getiremedim. gerizekalıyım amk. Hayatinda hiç Fener maçına gitmemiş. Gel dedim götüreyim. coşkulu atmosfer ertesine açılırım belki dedim. demez olaydım amk. Fb-Bjk türkiye kupasi maçı. maç 1-1 bitti Fener elendi. ben krizlerdeyim kızı unuttum. dayanamadık gfb tribünü olarak kafesteki bjklilere salça oluyoruz. ulan polisten bur dayak yedim. kiza sen git kadıköy rıhtımda buluşuruz dedim. açılmak yalan oldu. Ne olduysa Fener yuzünden oldu. hayatımı s*kti ama napim... Hayatta içimde kalan en büyük uhdelerdendir. ahh ahhhh.
          eski_bi_tanidik
          Allah kimsenin başına vermesin. Yanı aslında o insanı hayalinde şöyle böyle diyosun. Ama sonra sokakta gordiğinde bile ohooo alakası yok bu o değil diyosun
           detokssuyu
           Platoniğim ödevine yardım etmemi isteyip tüm ödevi bana yaptırmıştı. Olsundu, ödevini başka birine de yaptırabilirdi. Kesin o da benden hoşlanıyor. Bir hafta sonra sevgilisinin ödevine yardım istemesi. Kapanış.
            okadin
            23 Nisan müsameresinde dans eşim olması yeterliydi benim için. Dans ederken beni düşürmüş olmasının hiçbir önemi yoktu.
             sairsel
             Düşlerimde yaşattığım hayale sen demişim Oysa ben seni değil o hayali sevmişim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.