Aşıdan Sonra Görülen Garip Reaksiyonlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Bende 1 haftadır garip bir iğneleme hissi oluşuyor sanki her yerim kaşınıyor gibi. Bakıyorum hiçbir belirti yok ne kızarma ne kabarcık vs. Ama kaşıntı oluyor. Yani başta psikolojik dedim ama sanmıyorum artık.
    yabadabadu
    hmm 🤔
     monaiman
     Biontech aşısı oldum dün, ağrı sol kolumdan sol bacağıma attı, bazen kalp çarpıntısı oluyor, bir de yorgunluk. Bu haftanın bitmesini bekliyorum, eğer ölmezsem tavsiye ederim size de.
      eo110
      1 doz Sinovac yaptırdım. Neden onu yaptırdım bir fikrimde yok anlık tercihti. 2. dozdan sonra Bluetooth yükleniyor diyorlar ama bakıcaz 🙂
       mrlawyerkk
       1 doz biontech aşı uygulanan yerde bir yumru şişlik demiyorum şişlik evresini geçti çünkü sanıyorum hep benimle yaşayacak bu yumru artık.
        gossipdio
        Aa ben de oldum ama kol ağrısı dışında bir şey olmadı şükür ki. Bence bir doktora gitmelisiniz
         dikistutmaz_sabri
         1. dozu oldum çip yüklenmiş gibiyim takip ediliyorum nerde olduğum biliniyor 2. dozu olunca düşündüklerim konuştuklarımda takibe alınacakmış öyle söylediler
          abdes_terligi
          dün biontech aşısı oldum tek yan etki de aşı olunan bölgenin (Sol omuz) az bir şey ağrıması, onun dışında en ufak bir rahatsızlığım yok. Kaşınma gibi şeyler ya psikoloijk ya da alerjik reaksiyondur arkadaşlar isterseniz doktora gidin bir kontrol etsinler. 1 hafta sonra yan etkilerin devam etmemesi lazım normalde.
           ulanayca
           biontech oldum ben, öyle ciddi bi ağrı olmadı. sadece ilk 2 gün kolda hafif bi sızı oldu
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.