Aşı Olmayanlara Yasak Devam Etmeli!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   koronalitavuk
   Aşı olmayacak ve olamayacak arkadaşlarımız. Hastalığınızdan veya Aşı karşıtlığınızdan dolayı veya canınız istemediğinizden dolayı aşı olamıyor/olmuyor olabilirsiniz.Bu sizin özgürlüğünüz. Lakin sizin özgürlüğünüz benim özgürlüğüme ket vuramaz. Evde kalın. Dışarı çıkarken maskenizi çıkarmayın. Kısaca ölmeyin. Sizin yüzünüzden 1 gün dahi yasaklara tahammül edemem. Ayrıca restaruantlar hala hes kodu sorgulaması yapmıyor. Yahu ben yemek yerken aşısız birisi benle aynı ortamda oturamaz. Bunlar acilen çözülmeli.
    lovewkoko
    ben de bu fikre katılıyorum. aşı olmayan biriyle konuştum az önce sinirim tepeme sıçradı. bi bunlar akıllı zaten.
     kisi
     Yasaklarlı, baskılarlı savunarak, seçim özgürlüğünü yok sayarak çok özgür olacaksınız. Bu kafalarla her yasağı hak ediyorsunuz.
      kisi
      Acil durumlar dışında araba kullanılması yasaklansın. Bana araba çarpma riski var. Siz gezeceksiniz diye canımdan olamam. Aburcubur, hamurişi vs. yemek yasaklansın. Sağlığı bozuyor ve sağlık sistemini gereksiz meşgul ederek, gereksiz harcama yaptırarak benim sağlığımı riske atıyor. Baz istasyonları radyasyon yayıyor. Cep telefonları yasaklanıp telefon kulübeleri yapılsın. Siz Dio yazacaksınız diye kanser riskim artıyor. Fabrikalar kapatılsın. Filtre ile bile havaya bir sürü kimyasal karışıyor. Siz eşyalara ulaşacaksınız diye beni zehirleyemezsiniz. Bıçaklar yasaklansın. Siz ekmek keseceksiniz diye bir sürü insan yaralanıyor. Siz rahat yemek yapacaksınız diye kaza riskini arttıramayız. Isırarak yiyin. Ocakta fırında yemek yapmak yasaklansın. Siz evinizde yemek yapacaksınız diye yangın riski oluşturamazsınız. Su tesisatları mühürlensin. Siz dereye gidip gelmeyin diye bir sürü su harcanıyor.... Saçma değil mi? Sizin yasaklarınız da saçma. Edit: İmla.
       theguard
       Aşı olmayanlara para karşılığı gizlice , hissettirmeden aşı yapılır. Başvuru : Guard Bey.
        gundemss
        Ya gerçekten bunlar yüzünden toparlanamazsak çıldırırım. Hiç mi sevdiklerinizi düşünmüyorsunız
         ozymandiase
         Katıldığımdır. Bütün riskleri göze alıp yaptırdıysam bir fark olmalı.
          rarero
          Özgürlüğün sınırı başkasının özgürlüğünün başladığı yerdir. Bu açıdan bakıldığında haklı bir isyan söz konusu
           gilad-pellaeon
           Toplum geneli aşılanmalıdır. Ben hep evde otururum dışarı aşırı nadir çıkarım ama önümüzdeki haftalarda aşı yaptıracağım aşıdan korkmayın
            hogwartsmektubugelmeyen
            Katılıyorum!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.