Aşı Oldunuz mu? Aşıyla Alakalı Ne Kadar Bilgilisiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   theguard
   Biontech ve Sinovac arasındaki kafa karıştıran durumları kendimce çözmüş gibiyim.Tek doz oldum ikinciye kokulu davetiye bekliyorum. Aşı olanlara da benden izin.. Çıkarın atın maskeleri..
    me_out_bye
    Mesaj geldi hazır diye olmadım. Madem virüs bitiyor niye olak ki? Ben anlamadım bu işi. Gittigi yere kdr gitsin acelem yok. Ölürsemde bu benim için fazla üzücü olmaz yani. Bu dünyanın kahrını çekmekten kurtuluruk sjsjsjs. 😝🤪. Bıktık yıldık aq bu coğrafyada. Hem benitimde gitmiş. Ne yapak yaşayıp? Millete kölelik çalış ev çalış ev. Sıkıcı moruq. 18 21e kdr güzeldi hayat yeter gari o kdr napak bari 🤔🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ - Tek olsa olurdum belki hemen ama birde 6 ayda bir sürekli deyince... Bilemiyorum altan. Maske takmaktan şikayetçi değilim. Takabilirim bir süre daha. Zaten rahat olanı takıyom. Crrrahi mask çekilecek gibi değil.
     imcherry_
     aşık oldunuz mu diye okudum, sanırım cidden aşıya ihtiyacım var
      kafatamircisi
      Biontech aşısının penis boyunu uzatması ve memeleri dikleştirmesi faydalı bilgiler
       _gizem_
       Annem ve babam oldu ama bi bilgim yok :d
        sericevap
        olmadım. bilgim yok.
         samyeli90
         Bugün oldum Biontech kolumu zor kaldırmam dışında bir sorunum yok
          kshmr
          Almanca konuşmuyorum. Sadece ilk 10 dakika terledim ve baş ağrısı oldu. oturdum ve düzeldi, daha sonrasında ağrı oldu sadece ve köpek gibi ağırlık bastım 3 saat sonra, hiç bir yan etkisi olmadı. Kimse en az 2 - 3 sene bir şey bilemez, bilemeyecektir. Çünkü bu tarz ilaçların tam sonuçları seneler sonra ortaya çıkıyor. Çeşitli cilt reaksiyonları Mide ekşimesinden dolayı duyulan göğüste yanma hissi, bulantı, kusma, karın ağrısı Burun, dişeti kanamaları Baş ağrısı, baş dönmesi. Kulak çınlaması Kalp yetmezliği Astım Mide ülseri Kanama veya pıhtılaşma bozuklukları Bu saydıklarım aspirinin zararlarıdır arkadaşlar, ama millet hap olarak takır takır içiyor.
           catherine-earnshaw
           RNA ile oynayan aşılardan şüpheliyim. Sonuçta DNA'mızla da alakalı bir şey; alay konusu olmamalı, boş verilmemeli diye düşünüyorum. Herkes en çok o korur diye Biontech yaptırıyor ancak hakkında en çok yan etki şikayeti olan aşı da o şimdilik. Millet yine de olmaya devam ediyor. Demek ki deveye diken insana siken.
            gulfemkaya
            Olucaz bugun beklemede kalın. Herkes de olsun
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.