Aşı Karşıtlarının Zeka Seviyelerin Sorgulanmaya Başlanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bir Haluk Levent olayıdır gidiyor. Haluk Levent aşı olmuş, aşı karşıtları yazmış çizmiş. Sonrasında başlamış bir aşı karşıtları gerizekalıdır söylemi. Aşı karşıtı değilim ancak bu konunun gözü kapalı onaylanabilecek bir olay olduğunu da düşünmüyorum. Günün sonunda her bünye birbirinden çok farklı, reaksiyonlar da bambaşka olabilir bu durumdan çekinip aşı olmak istemeyenleri de anlayabiliyorum. Tutup bu insanların zeka seviyelerine ilişkin bir şeyler söylemek çok anlamsız değil mi sizce de?
    monaiman
    Çok gerginsiniz be azıcık rahat olun.
     marer
     İki doz aşı hastalığı hafif atlamayı sağlıyor, coronadan ölme ihtimalini de 0'a indiriyor. Ayrıca toplumun % 60'ı aşılanmadan maskesiz hayata dönemeyiz. Onun için ukalalıktan önce aşı olmayı düşünsünler.
      pillowtalk
      Karşıt olanlar da sigara içiyor valla daha ironik çok az şey var 😬
       raselika
       Ben de sorguluyorum artık. Ya sürekli yediğimiz içtiğimiz şeylerde dahi nelerin olduğunu bilmiyoruz. Gerçekten tek problem aşı mı yani?
        alevalevay
        Aşı karşıtı olmak neyse ama randevu alıp gitmemek nedir ya
         mrlawyerkk
         Sorgulanır elbette. Tamam aşılar devrim yaratacak demiyoruz ama salgınla mücadele etme yöntemi bu elimizde şu an bu var. Paşa paşa olmak durumundayız.
          detokssuyu
          Öyledir zaten. Toplumsal bir salgın söz konusu ve aşı olmak istemeyenler var. Olabilir mi böyle bir şey?
           gulfemkaya
           Ya şu aşıyı zorunlu yapın valla asabımız bozuluyor. gitmediği için aşı çöpe attıranlar mi karşı olanlar mi ne susun artık ya
            abdes_terligi
            her ne kadar sorgulayıcı ve eleştirici düşünen arkadaşları tebrik etsem de bu tip konularda biraz aşırıya kaçıldığını düşünüyorum. Aşı olmadan lockdown filan atlatılamaz kardeşim. Bazen eğeceksin boynunu kabul edeceksin. Beğenmediysen daha iyi alternatif sun diyeceğim ama aşı karşıtı tipler genelde "himalaya tuzu ye ehahehwe" filan diyorlar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.