Aşı Karşıtlarının Zeka Seviyelerin Sorgulanmaya Başlanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bir Haluk Levent olayıdır gidiyor. Haluk Levent aşı olmuş, aşı karşıtları yazmış çizmiş. Sonrasında başlamış bir aşı karşıtları gerizekalıdır söylemi. Aşı karşıtı değilim ancak bu konunun gözü kapalı onaylanabilecek bir olay olduğunu da düşünmüyorum. Günün sonunda her bünye birbirinden çok farklı, reaksiyonlar da bambaşka olabilir bu durumdan çekinip aşı olmak istemeyenleri de anlayabiliyorum. Tutup bu insanların zeka seviyelerine ilişkin bir şeyler söylemek çok anlamsız değil mi sizce de?
    monaiman
    Çok gerginsiniz be azıcık rahat olun.
     abdes_terligi
     her ne kadar sorgulayıcı ve eleştirici düşünen arkadaşları tebrik etsem de bu tip konularda biraz aşırıya kaçıldığını düşünüyorum. Aşı olmadan lockdown filan atlatılamaz kardeşim. Bazen eğeceksin boynunu kabul edeceksin. Beğenmediysen daha iyi alternatif sun diyeceğim ama aşı karşıtı tipler genelde "himalaya tuzu ye ehahehwe" filan diyorlar
      gulfemkaya
      Ya şu aşıyı zorunlu yapın valla asabımız bozuluyor. gitmediği için aşı çöpe attıranlar mi karşı olanlar mi ne susun artık ya
       detokssuyu
       Öyledir zaten. Toplumsal bir salgın söz konusu ve aşı olmak istemeyenler var. Olabilir mi böyle bir şey?
        marer
        İki doz aşı hastalığı hafif atlamayı sağlıyor, coronadan ölme ihtimalini de 0'a indiriyor. Ayrıca toplumun % 60'ı aşılanmadan maskesiz hayata dönemeyiz. Onun için ukalalıktan önce aşı olmayı düşünsünler.
         mrlawyerkk
         Sorgulanır elbette. Tamam aşılar devrim yaratacak demiyoruz ama salgınla mücadele etme yöntemi bu elimizde şu an bu var. Paşa paşa olmak durumundayız.
          alevalevay
          Aşı karşıtı olmak neyse ama randevu alıp gitmemek nedir ya
           raselika
           Ben de sorguluyorum artık. Ya sürekli yediğimiz içtiğimiz şeylerde dahi nelerin olduğunu bilmiyoruz. Gerçekten tek problem aşı mı yani?
            pillowtalk
            Karşıt olanlar da sigara içiyor valla daha ironik çok az şey var 😬
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.