Asgari Ücrete Yapılacak Olan Zam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   %80 olabileceği falan konuşuluyor arkadaşlar. Malum seçim dönemi, seçim yatırımlarının başında da bu asgari ücret muhabbeti geliyor. Tabii bu içerisinde bulunduğumuz ekonomik debdebeyi hiçbir şart ve koşulda çözmeyecek ama iktidarın işine yarayacak mı evet yarayacak.
   https://twitter.com/HaberReport/status/1575027546835472385
   https://twitter.com/HaberReport/status/1575027546835472385
    nickimdebileolmaz
    Hükümet iş verenlere savaş açmış, sen 80% zam yap da bakalım iş veren karşılayabilecek mi.
     sairsel
     Piyasalar düzelmedikçe %100 zam yapılsa bile işe yaramaz.
      cinayetvaraga
      hodri meydan yapsın. işveren de kepnk indirir, üretim durdurur, hizmet vermez. o zaman da kendisine gelir kaynağı yaratsın da gorelim. hangi vergi ile, hangi stopaj ile neyle geçindirecekmiş devleti? bırakın bu facebook haberlerini arkadaşlar. gerçekci olun.
       trueliving
       olsa ne olcak ki maaşla birlikte her şeye zam geliyor
        hmert34
        üretim hiç bir şekilde durmaz.dolar kurunun yüksek olmasından kaynaklı yurtdışı firmaları üretimi Türkiye'de Türl işçilerle yapmaya başladı bu dönemde işverene yapılan kolaylıklar hiç bir dönemde yapılmadı kaldıki üretim yapan firmalardaki çoğu çalışan resmiyette asgari görünsede gerçekte bunun minumum 2 misli maaş alıyor.ama zamdan ziyade alım gücü yükseltilmeli herşey uçtukça yapılan zam sadece sayıyı değiştirir.
         marvelhulk
         vay arkadas ne gerek var böyle şeylere anlamıyorum yani zam yapsan ne olcak iki mislisini alcaksın zaten
          esseref
          ondan sonra ürünlere de zam gelecek. her şeye zam gelecek. her şey pahalanacak ve biz bu kısır döngüde venezuaela gibi olacağız
           iceel
           Sanmıyorum. Sabit gelire yüksek artış yapmak yüksek enflasyonu kabul etmek demektir. Bu ülkenizin uluslararası görünürlüğü için iyi olmaz. Uluslararası yatırımları olumsuz yönde etkiler. İç piyasada da dengeyi bozar. Fiyatlar çok yükselir. Bunun söylentisi bile piyasaya zam olarak yansır. Seçim öncesi ekonomide böyle bir dalgalanmayı göze alamazlar bana göre. Gazetecinin bu bilgiyi nereden aldığını merak ettim. Tespit komisyonu toplanmış mı ki.
            bizimkiz
            zam gelince durumunun rahatlıcağını düşünenler var hala ya :D
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.