41
22.12.2020
Asgari Ücret Neyinize Yetmiyor?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   miller
   adam ya da kadın güzelce yazmış. masraf kalemlerini bir bir çıkarmış. kira, mutfak, okul masrafları, su, doğalgaz, elektrik, ARABA KREDİSİ, kıyafet, IVIZ ZIVIR. 1644 lira kalmış. kiraya 450 demiş sanırım hücrede yaşamamız lazım. mutfak 50 tl ulan kuru ekmek yesek 50 liradan fazla. ıvır zıvırın içerisinde yakıt ya da ulaşım masrafı varsa 40 tl demiş. güzel troll olabilir ama gerçekten bu ücretle yaşayan nasıl isyan etmiyor bu düzene ve tıkır tıkır işliyor anlamış değilim.
    amakafamiznasiguzeel
    elektrik 60 TL derken? heee mum diyo muuum. geçen gördüm bi tane, 59,99 TL yazmışlardı.
     imailahorsilahh
     Dürüp, büküp, kıvırıp güneş görmeyen koca mabadlarına soksunlar,milletin aç, işsiz, sefalet içinde sürünmesinden psikolojik keyif alıyorlar. Asgari ücretle de fiziksel olarak tatmin olurlar. Bu hesaplar 10 yıl öncenin mi amk bak gece gece sinir bastı 450 tlye kira mı var. 0.5lik suyu bile 1-1,5 liraya alıyoruz. Allah belanızı versin.
      me_out_bye
      Sanırım beyinsiz ya da troll arkadaşlar. 60tl elektrik? Kira 450? Nerede o ev ? 60 tl GİYECEK ? Sadece çorap giyiyor heralde? Boşverin kale almaya değmez.
       asit
       aq kombinin fişini çekip açmasan yine 40tlden fazla gelir :D
        talihsizinteki
        troll
         monaiman
         O faturaları dür bük...
          nickimdebileolmaz
          Mutfak bezi 50 tl tutar evet hesap doğru gibi.
           badideasensei
           Gaza kırk demiş kendinden mi takviye ediyorsun kalirofere ya da ocağa Hangi kredi 300 TL ödeme 1000 2000 ödesen zaten yarısı faiz aq yeter cidden Nerede yaşıyor bunu hazırlayan kişi? Ivır zıvır 60 TL demiş hani eğitim uzaktan ya olsun yinede ödev yapıyoruz kırtasiye gidiyorum bir iki bir şey alıyorsun kağıt karton kalem vs 20 lira yufka ya börek yufkası tanesi 1,08 kuruşa fln denk geliyor 7 tanesi 7,50 lira, kola 7 8 lira, sıvı yağ sana olmuş 50 60 TL ne diyeyim ben buna şimdi bu günümüze şükür deyip nereye gittiği belli olmayan yolda yürümeyi kendine yakıştıran yürüsün 😠
            _gizem_
            neyinize yetiyor?
             gizemlicikolat
             Giysiye giyisi yazmış olmasına daha çok sinir oldum. :) Bunlara ver o parayı yaşasınlar bakalım nası yaşıyorlar.
              i_love_dark
              40 tl 60 tl
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.