Asansörde Tecavüze Kalkışan Sapık Tutuklandı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Esenyurt'ta, yabancı uyruklu A.A. (16), rezidansın asansöründe bir kadına tecavüz girişiminde bulundu, daha sonra da tekme atarak kaçtı. Asansörde, tecavüz girişimine maruz kalan kadının emniyetteki ifadeleri ortaya çıktı. Mağdur Kadın U.K. ifadelerinde, “Üzerimde bulunan çorabımı çıkarmaya çalıştı. Ben yardım çağırmak için bağırmaya çalışsam da ağzımı kapatarak bağırmamı engellemeye çalıştı' dedi. Öte yandan şüpheli A.A. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Gözaltına alınan şüpheli A.A.(16) ise, ekiplerce yapılan karakoldaki soruşturmasında 2020 yılında çocuğa istismar suçundan işleme gördüğü ve tecavüz girişiminde bulunduğu rezidansta ise bundan 3 yıl önce ikamet ettiği ortaya çıktı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli A.A. sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi. "Bağırmamı engellemeye çalıştı" Tecavüz girişimden kurtulan Özbekistan uyruklu U.K.(35) isimli kadının emniyetteki ifadesinde, “Olay günü akşam arkadaşımın doğum günü için eve gittim. Hazırlanarak evden çıktım. Sabaha karşı 04.00 veya 04.30 gibi rezidansta bulunan ikametime geldim. Siteden içeriye girdiğimde etrafımda kimse yoktu. Ancak asansöre binerken, ismini bilmediğim bir kişi de benimle birlikte bindi. O sırada asansörle dairemin bulunduğu kata çıkmak için bekliyordum ve telefonumla oynuyordum. Daha sonra benimle birlikte asansörde birlikte olan, kişi saldırmaya başladı. Bu sırada bağırmamam için ağzımı kapattı. Ben kurtulmaya çalışırken beni yere düşürdü. Üzerimde bulunan çorabımı çıkarmaya çalıştı. Ben yardım çağırmak için bağırmaya çalışsam da ağzımı kapatarak bağırmamı engellemeye çalıştı. Ben orada tekmeler savurarak o kişiyi kendimden uzaklaştırmaya çalışsam da o kişi benim üzerime çıkarak beni etkisiz hale getirmeye çalıştı. O sırada aramızda itişmeler yaşandı ve bir anda asansörün kapısı açıldı. Burada o kişi üzerimden kalkarak kaçtı. Ben de sabah 10.00 sıralarında site yönetimine getirerek durumu anlatım ve kamera kayıtlarına bakılmasını istedim. Site yönetimin bu kişinin burada oturmadığını söyledikten sonra olayı polis ekiplerine Haber verdik' dedi.
    faruktekin
    uyruğu neden açıklanmıyor bu yavşağın?
     iikuuj
     16 yaşında ve ömrüne şimdiden iki tane iğrenç suç sığdırmış.. bunu bence geldiği yere göndermek lazım ve orda cezasını çeksin şerefsiz
      imailahorsilahh
      Otostop yaparak Dünya'yı gelinlik ile dolaşan 'yabancı uyruklu' kadın,Gebze'de tecavüz edilip boğularak öldürüldü. Ve yine daha önce de, bir kız çocuğunu tacizden, tutuklanıp 'serbest bırakılan' "yabancı uyruklu" bu puşt! bizim "topraklarımızda" bir genç kadına asansörde tecavüze yeltendi. Bu her şeyi açıklıyor heralde.. Adalet ve Ceza adına yaraşır şekilde tecelli etmedikten sonra pek bir naneye benzemiyor. Hakeza konuşup, boğaz patlatmak da..
       marvelhulk
       bunların sonu gelmiyor aq ve gelmeyecekte yani böyle yapan insanları sürüceksin bakalım bir daha yapabiliyor mu, salarlar napcaklar bu kadar değersiz mi kadınların yaşamı
        kalpci
        Bu *mın oğlunu hapishanede karısı yapmayan mahkumların cigarasını skeyim
         mrlawyerkk
         Yabancı uyruklu tabii ya kesin Amerikan, İngiliz, Kanadalı falandır asla Suriyeli ya da Afgan değildir sizin söyleminize tüküreyim ben ya. Şu gibi olayları normalize etmekten başka ne işe yararsınız ki siz?
          cinayetvaraga
          batının ahlaksızlığını yerenlerin doğulu ve ortadoğuluları içimize sokmasında bir sıkıntı göremiyorlar demekki.
           innocentghost
           Umarım serbest bırakıldı haberlerini görmeyiz.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.