Arkandan Atıp Tutan Tanıdıklarına Burada İstediğini dio'sun
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   altmisbir
   Konuyu açıklamaya gerek yok. Siz biliyorsun konuyu. "arkamdan konuşan önümden yesin" minvalinde ne söylemek isterseniz yada hakkınızda dedikodu üretenleri falan anlatmak isteyen buyursun. Bizde aaaa olaya bak çok ayıp gibisinden çene çalarız. Önden ben istikamet vereyim. Benim bir arkadaşım arkamdan çok fena gömüyor beni bende olayı duydum ama hiç tepki vermedim bugün rahatça sohbet edebildik o malum şahısla bir ara şöyle diyebildim -yahu kanka arkamdan bla bla bla diye laf ediyorlarmış .... Çocukları. Varmı lan böyle ...... Bu kadar ...... Yemin ediyorum çocuğun suratında gökkuşağı açtı renkten renge girdi aldjdalfj. Ulan arkamdan konuşup hasedinizden çatlamanız o kadar hoşuma gidiyor ki anlatamam lütfen devam edin.
    tiroyitbezi
    Bazıları diyorum nefretimi bile haketmiyor benim .
     angelofdeath
      daisyyy
      Çok sevgili kayınvalideciğim, artık oğlunun peşini bıraksan diyorum. Bir kabul edemedin be kadın kaç sene oldu. Yeter ama sıkma canımı. Bir daha yüzünü göremezsin ! hahaahahah :)))
       amakafamiznasiguzel
       konuşun arkamdan konuşun maksat namım yürüsün ;)
        imailahorsilah
        Reklamın iyisi kötüsü olmaz kaşarlar, mükemmel bir mevcudiyeti sahip olduğum için, her gözenizle yarın yokmuşçasına zarıl zarıl kıskandığınızı, Gözünüze uyku girmezcesine çekemediğinizi biliyorum çok da şeyimde değilsiniz. İli yüzlülerrr Kötü kalplileeerr Çamur, çirkefleeerrr Havlamaya dewamkeeee.
         nobody1
         🤷🏼‍♀️
          zeynebio
          bir kız whatsapp grubumuz var. Benim olmadığım başka bir grup daha kurduklarını öğrendim. Yanlışlıkla benim olduğum gruba mesaj attı salağın biri. Hayır neden yani? Ne yaptım ki ben size aptallar. Ben de hiçbirinizi sevmiyorum haberiniz olsun. Çok meraklı değilim ben de size. Ama üzüldüm
           buse01
           Tam olarak böyle
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.