Arkandan Atıp Tutan Tanıdıklarına Burada İstediğini dio'sun
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   altmisbir
   Konuyu açıklamaya gerek yok. Siz biliyorsun konuyu. "arkamdan konuşan önümden yesin" minvalinde ne söylemek isterseniz yada hakkınızda dedikodu üretenleri falan anlatmak isteyen buyursun. Bizde aaaa olaya bak çok ayıp gibisinden çene çalarız. Önden ben istikamet vereyim. Benim bir arkadaşım arkamdan çok fena gömüyor beni bende olayı duydum ama hiç tepki vermedim bugün rahatça sohbet edebildik o malum şahısla bir ara şöyle diyebildim -yahu kanka arkamdan bla bla bla diye laf ediyorlarmış .... Çocukları. Varmı lan böyle ...... Bu kadar ...... Yemin ediyorum çocuğun suratında gökkuşağı açtı renkten renge girdi aldjdalfj. Ulan arkamdan konuşup hasedinizden çatlamanız o kadar hoşuma gidiyor ki anlatamam lütfen devam edin.
    bosadam
    İlla bişi demem getrkiyırsa canınız sagolsun konuşun.
     sameet
     Kanka söz konusu önden ve arkadan olunca ister istemez aklıma şu geliyor. Mehmet Bahçeli. Türkiye'nin entelektüel birikimi ve siyaset bilgisinin temsili için ayrıca video da izlenebilir.
     https://www.youtube.com/watch?v=tSziWO2mWd0
     https://www.youtube.com/watch?v=tSziWO2mWd0
      nobody1
      🤷🏼‍♀️
       imailahorsilah
       Reklamın iyisi kötüsü olmaz kaşarlar, mükemmel bir mevcudiyeti sahip olduğum için, her gözenizle yarın yokmuşçasına zarıl zarıl kıskandığınızı, Gözünüze uyku girmezcesine çekemediğinizi biliyorum çok da şeyimde değilsiniz. İli yüzlülerrr Kötü kalplileeerr Çamur, çirkefleeerrr Havlamaya dewamkeeee.
        buse01
        Tam olarak böyle
         tiroyitbezi
         Bazıları diyorum nefretimi bile haketmiyor benim .
          daisyyy
          Çok sevgili kayınvalideciğim, artık oğlunun peşini bıraksan diyorum. Bir kabul edemedin be kadın kaç sene oldu. Yeter ama sıkma canımı. Bir daha yüzünü göremezsin ! hahaahahah :)))
           transylvania
           Arkamdan atan önündekini yesin ..
            zuzayli
            Lan yallak, değilsen yallah
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.