Arkadaşlıkların Bir Ömrünün Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Birkaç yıl öncesine kadar görüştüğüm, hayatımda olan çocukluk arkadaşlarımla artık görüşmüyor olmamdan hareketle arkadaşlıkların bir ömrünün olduğunu düşünüyorum arkadaşlar. Özellikle biz erkekler daha çabuk arkadaşlıklarını tüketiyor bence. Siz ne dio'sunuz?
    obiyagmur
    Bilmiyorum ama arkadaşlarım dan kolay kopabileceğimi sanmıyorum :)
     detokssuyu
     Katılıyorum. Çünkü sevgili arkadaşlarımız da bizler de değişiyoruz. Dünya görüşlerimiz, hayatlarımız bir noktada ayrışıyor.
      fuckerfukara
      evet var malesef sonunda yanında en faza 1 2 kişi kalıyor. lisede kardeşim dediğim onlarca insan vardı araya lanet yks girdi sonra bikaç kişiye düştü.
       ladydisko
       su an sadece 2 arkadaşım var samimi olduğum üniversiteden beri. oysa kaç kişi ile arkadaş olmuştuk
        palmiye
        Kendi adıma konuşuyorum böyle bir ömrün olduğunu düşünmüyorum. Sadece kimse eskisi gibi kalmıyor. Kimi evleniyor,çoluk çocuğa karışıyor, siyasi fikirleri degisiyor,yaşantıları değişiyor ve daha bir sürü şey. Sorumluluklar arttıkça insanlar değişebiliyor. Önemli olan bi degisimlerle sevebilmek birbirimizi.
         the-fearless
         Arkadaşlığın ömrü kesinlikle yoktur. Sadece anlık yalnızlık çekmemek için yapılan kısa süreli arkadaşlıklar vardır. O arkadaşlıklar gün gelir hatırlanmaz bile. Önemli olan ömürlük arkadaş edinmek. Yıllardır görülmeseniz bile ilk karşılaşmada kaldığınız yerden devam edebikeceğiniz kişiler seçmelisiniz.
          thetalentedmrripley
          Bir çok insanla ortak bir amaç etrafında arkadaş oluyoruz, okul arkadaşlığı, iş arkadaşlığı, vs. Bunun dışında ekstra paylaşımlarınız olmuyorsa o amaç ortadan kalkınca arkadaşlık da yavaşça sona eriyor. Benim de çoğu öyle oldu; ama halen her fırsatta görüştüğüm çok eski arkadaşlarım da var. Kimisi çocukluktan kalma 20-30 yıllık.
           paarantez
           Arkadaşlıklar için her zaman ikinci aile derim.. Bu nedenle de ömürlük olmasını çok isterim. 10 yıllık arkadaşlarım var inşallah devam eder.
            badideasensei
            Benim arkadaşlıklarımın hepsi en samimi olan dahi iş ortaklığı gibiydi adeta kaybetmemek için uğraşanlar kulübüydü
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.