Arkadaşlığın Bir Tık Üstü Sevgililiğin Bir Tık Altı İlişkilerin Şansı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Böyle bir ilişki tanımlaması var arkadaşlar. Genelde arkadaşlıkla başlayan, uzun flört dönemlerinin eşlik ettiği o zamanlarda sevgili olmak için can atılan ama sevgili olduğunuzda o kadar da mutlu olmadığınız çünkü yaşadığınız ilişkide sevginin olmadığını gördüğünüz ilişkiler. Bu ilişkilerin geleceğe dönük bir şansı var mıdır peki? Klişe bir tabirle arkadaş kalamadığınız sevgili de olamadığınız ilişkiler sizi nereye götürür? Yoksa bu durum bir yanılsamadan ibaret mi?
    kayberkay
    vay anasını sayın seyirciler ben insanların birbine çıkma teklif ettiği dönemde kalmışım sanırım olaylar ne kadar da karmasiklasmis
     gregory_
     Bi cacık olmaz bu islerden.
      badideasensei
      Kışın ortasında sıcak diye mont almadan çıkıp, kar yağarken sokakta kalmak gibi bir şey olur. Bir yere varamazsınız , duygularınız hiç olur .
       gizemino
       sevgiliğe dönmediği sürece iki taraf için de güzel giden ilişkilerinin bitiş sinyalleri yakın zamanda verilir
        sedefartuny
        Yoktur bence. Arkadaşça duyguların ve sevginin yanlış anlaşılmasıdır. İnsanlar birbirlerini sadece romantik ilişkilerde sevebilir düşüncesi hakim çoğu insanda bu yanılgıyı en çok onlar yaşıyor bence. İki duyguyu birbirine karıştırmamak lazım.
         peripedia
         Ben yadırgamıyorum bu tür ilişkileri bir an kafa karışıklığı ya da bir boşluk arkadaşlığı bu evreye taşımış olabilir. Sevgili olmak için şartlar uygun değilse yani sevgi yeterli değilse olmaz ama o noktadan arkadaşlığa dönüş kolay olmayacaktır mümkün bile olmayabilir hatta.
          isinasli
          Akıllı davranırlarsa babalar gibi iliskileri olur
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.