Arkadaşınız Sevgilisini Aldatsa ve Bunu Ona Söylemese Ne Yaparsınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Hem arkadaşınızı hem de sevgilisini tanıyorsunuz. Arkadaşınızın sevgilisini aldattığına şahitsiniz ama sevgilisini de seviyor. Sevgilisiyle de sık sık aynı ortamda bulunuyorsunuz, kızın size arkadaş olarak güvendiği belli. Böyle bir durumda söyler misiniz? Ben eğer kız çok yakın arkadaşım değilse arkadaşımı uyarırım söylemesi için ama hayatta da satmam. O onların ilişkisi karışmak benim ya da başkasının haddine değil. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
    patronicee
    Yapan kurtulurmuş ama diyen kurtulamazmış. Ziyagil yıkımını izleyen Beşir taktiği kullanırım.
     abdes_terligi
     Değişir, bazen öyle şeyler oluyor ki "ben olsam ben de aldatırdım oha aq" diyorum, yani anlayışla karşılayaileceğim bir şeyse sır tutarım ama sevgilisi gayet düzgünse ve hak etmiyorsa söylerim. Çünkü sevgilisi tarafından hiç ilgi görmeyen, toksik ilişki yaşayan, şiddet gören vs vs kişilerin aldatması bana normal geliyor, çünkü o ilişki zaten bitmiş, sadece sözel olarak bitirmek için başkasından destek ve cesaret topluyorlar gibi geliyor bana.
      roar
      Başıma gelen bir durum. Öncelikle nedenlerini sordum. Zaten hali hazırda ilişkisinden de pek haz ettiğim söylenemezdi. Alenen umurunda değildi, arkadaşım da çok seviyordu. Dedim içinde kalacaksa yap gitsin. Biliyorum çünkü olması gerekeni görünce ayrılacaktı. Nitekim de öyle. Arkadaşım aldattığı çocukla da ilişkini kesti. Şimdi gayet mutlu. Nitekim şer görünen hayır oldu kurtuldu kız o toksik ilişkisinden.
       trueliving
       söylemezdim tabii ne olur olmaz şimdi barısırlar suçlu ben olurum o topa girmem ben
        gilad-pellaeon
        beni ilgilendirmez onun özel hayatı.
         android_dahaiyi
         bugün sevgilisine yapan yarın arkadaş markadaş demez sırtımdan bıçaklar şerefsiz. söylerdim sevgilisine
          samyeli90
          Hiç karışmam sonunda kabak benim başıma patlıyor ne halt yerseler yesinler belki tanınmayan bir numaradan resimler gidebilir ama 😂
           nickimdebileolmaz
           Bir zarf içinde durumu açıklarım kim olduğumu söylemem.
            domatescokpahali
            Karışmak haddime değil iyiyken kötü olmaya gerek yok Ira aldatan bir şekilde aldatmadigini karşı tarafa kabul ettirirse ortalığı karıştıran kişi konumuna düşebilirsiniz o yüzden umurumda olmaz:)
             leb
             daha önce yaşandi karışmamak en iyisi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.