Arkadaşınız Sevgilisini Aldatsa ve Bunu Ona Söylemese Ne Yaparsınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Hem arkadaşınızı hem de sevgilisini tanıyorsunuz. Arkadaşınızın sevgilisini aldattığına şahitsiniz ama sevgilisini de seviyor. Sevgilisiyle de sık sık aynı ortamda bulunuyorsunuz, kızın size arkadaş olarak güvendiği belli. Böyle bir durumda söyler misiniz? Ben eğer kız çok yakın arkadaşım değilse arkadaşımı uyarırım söylemesi için ama hayatta da satmam. O onların ilişkisi karışmak benim ya da başkasının haddine değil. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
    tsukyomi
    Ağzımın payını aldım sözde insan özde eklembacaklılardan. Yansalar karşılarında bir bardak su içerim. Bana ne milletin yaptığından.
     abdes_terligi
     Değişir, bazen öyle şeyler oluyor ki "ben olsam ben de aldatırdım oha aq" diyorum, yani anlayışla karşılayaileceğim bir şeyse sır tutarım ama sevgilisi gayet düzgünse ve hak etmiyorsa söylerim. Çünkü sevgilisi tarafından hiç ilgi görmeyen, toksik ilişki yaşayan, şiddet gören vs vs kişilerin aldatması bana normal geliyor, çünkü o ilişki zaten bitmiş, sadece sözel olarak bitirmek için başkasından destek ve cesaret topluyorlar gibi geliyor bana.
      sairsel
      Hem seviyor hem aldatıyor 🤔
       leb
       daha önce yaşandi karışmamak en iyisi
        domatescokpahali
        Karışmak haddime değil iyiyken kötü olmaya gerek yok Ira aldatan bir şekilde aldatmadigini karşı tarafa kabul ettirirse ortalığı karıştıran kişi konumuna düşebilirsiniz o yüzden umurumda olmaz:)
         patronicee
         Yapan kurtulurmuş ama diyen kurtulamazmış. Ziyagil yıkımını izleyen Beşir taktiği kullanırım.
          nickimdebileolmaz
          Bir zarf içinde durumu açıklarım kim olduğumu söylemem.
           samyeli90
           Hiç karışmam sonunda kabak benim başıma patlıyor ne halt yerseler yesinler belki tanınmayan bir numaradan resimler gidebilir ama 😂
            android_dahaiyi
            bugün sevgilisine yapan yarın arkadaş markadaş demez sırtımdan bıçaklar şerefsiz. söylerdim sevgilisine
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.