Arkadaşça Ayrılmak Mümkün mü?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Biraz önce açılmış bir başlık gördüm. Ayrılacağınız kişiyle iyi ayrıldıysanız sosyal medyada takipte kalabilirsiniz yazıyordu. Arkadaşlar, bence dostça arkadaşça ayrılmak diye bir şey yok. Biriyle ya ayrılırsın ya da sevgili olursun. Dostun arkadaşın gördüğün biriyle de birlikte olmazsın. Bu biz arkadaş olarak ayrıldık bence en büyük ayrılık yalanıdır. Zaten genelde insanların ben nasıl bu insanla birlikte olmuşum demeleri ayrılık sonrası olaylar sonucunda oluyor. Birbirini hala seven, değer veren insan ayrılmaz. Bu yüzden ayrılan herkes arkadaşlık ilişkisi de dahil olmak üzere bütün birbirini görme kısmını da kesip atar.
    monaiman
    Benim kitabımda arkadaş kalmak yok o kadar.
     imcherry_
     çünkü neden olmasın
      buse01
      Yani medeni şekilde ayrılınır ama ben o şeysini gördükten sonra arkadaş markadaş kalamam ayrıldıktan sonra kusura bakmayın
       lutfen-ama
       Bir gecede herkes sap mı kaldı ne bu başlıkların hâli böyle? Kopya çeken sınıf gibi tüm başlıklar birbirinin benzeri "aynısını yazma kanka hoca anlamasın" demişsiniz sanki.
        eflayilmaz
        Yanii mümkün gibi de ya bilemiyorum illaki bir seyler degisir ama çok yoğun seyler hissetmediğin ama karşılıklı saygıyla bitirdiğin kişiyle olur bence ya
         yabadabadu
         nope
          fairytale-
          Ne mümkün. Oyle isterse gider yeni sevgilimi anlatır dururum . Kudursun
           minmina
           o kadar da medeni değiliz canım. arkadaşça ayrılmak yoktur. ilişki bittiğinde başka türlü birliktelik olmaz
            leecola
            Sevdiğin birini hemen arkadaş yerine koymak bu kadar basit mi ? Bunu hangi insan yapabildi. Bunu yaptım diyen insanlar net bir şekilde karşısındaki insana ahlakı olarak değer vermiyordur.
             absurdizm
             Dünyanın en saçma olayı budur net
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.