Arkadaş Ortamına Gelirken Yanında Yabancı Birini Getiren Arkadaş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   En sevmediğim şeylerden biri uzun süre görüşmediğin arkadaş grubuyla toplanıyorsun ve ekipten biri yanında tanımadığın birini getiriyor. Tam böyle eski günleri yad edeceksin ya da arkadaş gündeminizde olan bir konu hakkında konuşacaksın, o yabancı böyle gözlerinin içine bakıyor. Konuşmaya katması bir dert, birbirine alışması bir dert. Asla kabullenemiyorum ya. Hele böyle önemli bir şey konuşmak için toplanılmışsa falan gerçekten tahammül edemiyorum. Yani ne o girdiği ortamdan mutlu oluyor, ne de sen o olduğu için ortamda rahat konuşamıyorsun. Garip bir döngü. Ya zor durumda olursunuz getirirsin de bazı arkadaşlarım da gerçekten bunu bir alışkanlık haline getiriyor. İnsanlar beni de arkadaş canlısı olmamakla suçluyor. Yani arkadaşlar sizce de rahatsız edici bir durum değil mi? Ben mi çok abartıyorum?
    absurdizm
    Bilmemki ben çok arkadaş canlısı biriyim. Herkesi severim.
     busrawashere
     genellikle istenmeyen kuzen olur eğleniriz ama istediğimiz gibi olmaz, hevesimiz kursağımızda kalır
      magnezyum
      Bunun birde ilk defa buluşacağın kızın yanında arkadaşını getirmesi olayı var o daha boktan
       ladydisko
       getirene de gelene de içten sağlam sövülür yeni sevgilisini grubun öz bir aktivitesine getirdiyse arkadaş bir güzel azarlanır
        asit
        karşıdan gelirlerken grupta ''bu kim amk şimdi '' fısıltıları ile gerginlik başlar..Gelen arkadaş diken üstünde anlamadığı esprilere bile gülmeye çalışır..Hem kendisi hem gruptaki diğer arkadaşların rahatsızlığı belli olur ama günün içine sıçılmıştır bir kere.
         sairsel
         Resmen mallık yapmış olur 😉
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.