Arkadaş Çevrenizdeki Hadise Kim?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plastickardashian
   Bugünün magazin ve haber gündemine ayrı ayrı oturan olay Ebru Gündeş'in şu sıralar boşanma durumlarıyla adının yanyana anıldığı eşi Rıza Sarraf. Yenilerde gündeme atılan bomba ise Hadise'nin Rıza beyle ortaya çıkan ABD kaçamakları.. Hatta dikkat çekmemek için Avrupa üzerinden ABD'ye aktarmalı uçuşlarla gittiği söylentisi de dolaşıyor kulaktan kulağa :D e be bacım, e be Hadise, yapılır mı bu ya midesiz pis kadın.. Ya sen o Ebru Gündeş'le yanyana jüri koltuğunu paylaşırken, bir yandan da hiç çaktırmadan kocişkoyu pandikliyormuşsun olucak iş mi.. Ay ama hepimizin çevresinde vardır böyleleri, yılan sinsi aç kurtlar gibi beklerler uygun hamleyi, enişte de erik gibi kütür kütür diyip atlarlar eşlerimizin sevgililerimizin üstlerine. Bize de çaktırmazlar canım cicim dostumcu olurlar hep. Nedir bu anlamadım gitti fantezi midir acaba bi nevi, hani böyle gizli saklı. Ay bilmiyorum da yani Hadise'yi zaten sevmezdim şuan tam bir gold digger gözümde balon kafa..
    kania_
    Ama Kaan Yıldırım nolucak assahsjjsj
     pinkypie
     uff buna da ne kadar bomba denilebilirse... ya zaten hadise dünya çirkini bi kız ben anlam veremiyorum bu plastik suratlı karıya hiç, kaan yıldırıma da üzülüyorum yani nolursa olsun kaç estetik masasına yatarsan yat gen havuzu diye bişey var abi kaçamazsın çocuğun nolucak allasen dlfjsdlf neyse asıl konuya döncek olursak zaten hadise gibi kro ve cirkin bi karının da eşdeğeri rıza sarraf tipinde bi hırbo olabilirdi ancak. bence cok yakısmıslar salsın kaanı yazık yakısıklı gül gibi oglana. uf bide paylaşım yapmış şu mübarek günde bilmem neremeeeeğ laf atıldıığ hesap sorcaaam diye, nenem sen sabaha kadar hesap sorsan kaç yazar. şuan bir ebru gündeş fanıyım canikom benim aşko hiç takma kafana bu yellozlar böyle işte neyse hadi bay
      utumasasiilekayanadamm
      Aman allahım bu nasıl mümkün olabilir. Düşünüyorum ama çevremdeki hadise kim bulamıyorum. Herkese şüphe ile yaklaşıyorum şu an acaba bu mu yoksa şu mu diye. Allahım çıldıracağım bana yardım et. Güç ve kuvvet ver bana cenab-ı god, böylesine ülkemize bomba gibi düşen bu haberi bizimle paylaşan arkadaşımızdan sen razı ol ve çevremdeki hadiseyi bulmamda yardım et bana.
       badideasensei2
       Hadiselerden korunmak dileğiyle dkdjeldjs
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.