74
23.10.2020
Arka Planda da Olsa Ünlü Olduğunuz Bir An Var mı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mkrdg
   İlla böyle çıkıp podyumlarda boy göstermeli değil, mesela dizi çekimi vardır siz o sırada arkadan geçiyosunuzdur gibi. 😂
    meyvesebze
    Eet Usb takiorum tv ye Bi Dugun.Hep ben varim...Baya bildigin basrol 🤪
     monaiman
     Abim ve ben bayramda kamerada görüntülenmiştik 15-20 saniye gibi bir sürede. Hatta abime kaç tl harçlık aldığını sormuşlardı. O zamanlardan az biraz ünlüyümdür.
      ladydisko
      İzmir yerel kanalında arkada çıkmıştım turist rehberiydim o ara
       patronice24
       Yıllar önce yerel Bi TV kanalı röportaj için durdurdu. Ekmek kaç para? diye sordular, bilirsem marka saat hediye edeceklerdi. bilememiştim. Herkes toplanıp yok artık yuh falan çekmişti, akşam yayınlanınca herkes beni aramıştı meşhur olmuştum ufak çaplı.
        benita
        Üniversiteye Yetenek Sizsiniz gelmişti. Biz arkadaşla hunharca bir şeye gülerken bizi çekip, o an performans sergileyen yarışmacıya gülüyormuşuz gibi montajlamışlardı. Gerçekte o yarışmacıya da hiç gülmemiştik bu arada.
         koray-semen
         Zamanında inci sözlük vardı onedionun arazisinin dutluk olduğu zamanlar Eskişehir de Tekelci Ahmet Abi vardı meşhur o zaman bağımsız milletvekili adayı olmuş elimizde süpürge kürek caddeleri sokakları süpürüyoruz yollara felan yatıyoruz akşam haberlerde kendimi görmüştüm
          uykunobetcisi
          Bi avmde radyo yayını yapılıyodu. O haftaki konuk Buray. Selfie video derken arkada ben de çıkmıştım. 1-2 hafta sarhoş gibi gezdiydim aynı karedeyiz diye.
           noway
           eski sevgilimle işler güçler dizisinde arkada yürüyen çift olmuştuk. şimdi ayrıyız abv
            precipiece
            Evet Star’da bir gezelim görelim gibi bi programda Antalya’da düden şelalesinin önünde röportaj yapmıştık baya baya televizyona çıktım.hatta ikinci hafta da tekrarını verdiler iki kez çıkmış oldum.bir de haftanın güzeli hangisi diye Rus kadınlarla karşılaştırılmıştım😀
             ilker-sahin-sinop
             Uykusuz dergisi 500. Sayı kapağı bana ait... Açığa alınan hakem evet evet o benim. Sadece bu da değil. 2017 yılı mart ayında tüm ulusal gazetelerde açığa alınan hakem başlığı altında bir çok haberimiz yapılmıştı.
              jamiryuu
              Bir tek düğünde kameralara yakalanmıştım, başkada yok.
               sozdedegilgozde
               Olmaz mı. Küçük bir ilkokul öğrencisiyken. Okulda küçük bir ekiple kendi oyunlarımızı yazar bir de oynardık. Okul içinde oynardık tabii. Sonra bir gün bizi izleyen bir Veli bizim kurum için de bir oyun hazırlar mısınız dedi. Hocamızla birlikte hazırladık. Adı da “tüketicinin sesi” idi. Kadının sesi programlarından çok etkilenmiştik o zamanlar. Koca bir etkinlik düzenlenmişti biz de gidip oyunumuzu oynamıştık. Vali, belediye başkanı ve baya büyük isimler. Televizyona da çıkmıştık. Bizim için, ilkokul öğrencisi ben için çok büyük bir deneyimdi.
                mervenizz_
                Modellik yaptım.
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.