Arı Filmi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinpic
   Bu arıyı yabana atmayın Arı Barry B. Benson üniversiteden mezun olduğunda hayatı boyunca yalnızca tek bir işinin olacağını görür ve bu durum karşısında şiddetli bir hayal kırıklığına uğrar. Bal getirmekten sorumlu olan ve petekten dışarı çıkarak çiçeklerin döllenmesini sağlayan ve ancak bu yolla dış dünyayı deneyimleyen arılar ekibine katılır. Bir keresinde Manhattan’dayken çiçekçi Vanessa, onun hayatını kurtarır. Bunun üzerine
   https://mobile.cinpic.com/film/bee-movie/5559
   Arı Barry
   , arılar kanunu hiçe sayarak Vanessa’ya teşekkür eder. İkisi iyi arkadaş olurlar. Bu sırada Barry, insanların, arılardan, ürettikleri balı satabilmek için faydalandıklarını keşfeder. O andan itibaren de insan ırkını, doğaya zarar verdikleri gerekçesi ile dava etmekte karar kılar.
    silmarillion
    kim bir üniversite mezunu arının maceralarını izlemek ister ki? arı dediğin recep ivedik seviyesinde olmalı, ya da küfürbaz haydo ki kafa açmasın. nerede gördünüz bir arının mösyö fransua diye çağırıldığını?
     mrsnl33
     Ah be Barrycigim, üniversiteyi bitirmişsin ama, daha bunun kpss'si var, mülakatı var, var oğlu var... Sen yine bal işine devam et..
      kojiro-
      Reyiz magaradan mi yaziyorsun film baya eski.
       isabellathomas
       my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working vs50 at home for a few hours per week. . . Click the link...............................
       https://earnfromhome04.blogspot.com
       https://earnfromhome04.blogspot.com
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.