Aramızda Covid-19 Testi Pozitif Çıkan dio'cu Var mı? Varsa Hikayenizi Paylaşın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   Yakınında ya da kendisinde covid-19 testi pozitif çıkan var mı? Nasıl bir durumla karşılaştığınızı paylaşır mısınız bizle. Süreç nasıldı? Neler hissedildi? En zorlu anı hangisiydi?
    mevsimlerdensnbahar61
    Uzaktan duyumlar alıyorum ama yakın çevremde yok çok şükür
     benita
     Babaannemi Mayıs ayında bu hastalıktan dolayı kaybettik, dedemi de şüpheli olarak iki gün önce hastaneye yatırdık. Şu an sonuçlarını bekliyoruz pozitif çıkarsa bizlere de test yapılacak çünkü kendisi bizimle yaşıyordu. Kendimizi izole ettik bekliyoruz. Her ikisi de dışarı çıkan insanlar değildi nasıl kaptılar aklım almıyorken milletin bu kadar umursamaz davranışları da ayrı bir olay.
      zege
      Buraya uğramadı, umarım uğramaz. Ve bide bişi dicem. Sizce de Çinde ilk korona lar çıkınca tüm ülkelerin kapılarını kapatmaları, uçuşlqeı falan iptal etmesi gerekmiyor muydu? Bence çok geç kaldık. İlk çıkınca kapatıcaktık gelmicekti işte. Salaklık yaptık.
       ilsasilem
       İşyerindeki arkadaşım pozitif çıkmıştı. 1 hafta hastanede yattı ve yalnızca 1 gün çok fena oldu o fenalık da halsizlik ve mide bulantısıydı.
        matruskaa
        Haftasonu nişanvar şehirdışında. 1 ev dolusu insan dipdibe olacak. Aslında kararsızım. Hep bu ortamlarda bulaşıyor.
         knowledgeablepeople
         gereksiz şüphe duyma egilimi ve virus korkusu başlıca nedenleri olabilir ha birde hijeyene cok önem verebilir her yere dokunmamakla kendini kıstayabılır davranışlar gösterebilir temiz olmak onun için cok önemlidir.. esenlikle kalın
          daisyyy
          Bizim bu ara tüm akrabalarda çıkıyor teker teker o beni çok geriyor. Yakında bizim eve de girecek diye geriliyorum.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.