Arada Eğitim Farkı Bulunan Sevgili ile Yürütülen İlişkinin Şansı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Eğitimi diplomalarla tanımlayan bir ülkeyiz biliyorsunuz. Ne kadar çok diploma, ne kadar iyi okullar, lisans, yüksek lisans, master, doktora bu her birinin daha eğitimli insanları temsil ettiğine inanıyoruz. Bana göre eğitim hiçbir diplomanın ifade edemeyeceği büyüklükte ve ömür boyu devam edecek olan bir kendini yetiştirme hali. Toplumun büyük çoğunluğu böyle düşünmüyor elbette. Bu durum da ilişkilerde çok ciddi sorunlara neden olabiliyor. Ben dediğim gibi aksini iddia ediyorum benim için dünya görüşüm, hayata bakış açım uyuştuğu müddetçe hayatımdaki insanın lise mezunu ya da üniversite mezunu olması, master yapmış ya da yapmamış olması durumları ile ilgilenmiyorum. Bu görüşümü beyan ettiğim çevrem ise. Bunun tam bir çelişki olduğunu eğitim seviyemin aynı olmadığı biri ile zaten dünya görüşümün, hayata bakış açımın aynı olamayacağı haliyle ilişkimizin bir şansının olmadığını savunuyorlar. Sormak istedim efendim. Nedir eğitim seviyelerimizin farklı olduğu biri ile ilişki şansım?
    asit
    Eğitim durumundan yana arasında uçurumlar olan çiftlerin ilişkilerinin pek sağlıklı yürüyebileceğini sanmıyorum ben de.Hayata bakışı ve düşüncelerine hayran bırakan diplomasız insanlar ve ilişkisini bu şekilde yürütebilenler tabiki vardır ama genele vurduğumuz zaman oranların düşük olacağını tahmin ediyorum. Düşüncelerinden tut, amaç ve öncelikler illaki bir yerde farklılaşmaya başlar.
     gregory_
     Master yapmis bir siyasal islamcilar var yaa ,ne diyim ki. Hayata ayni taraftan bakarsaniz egitim cok da problem degil ama yeterki bir taraf kompleksli olmasin.
      kania_
      Açıkcası bende sana katılıyorum lise mezunu yada ortaokul mezunu olması önemli değil önemli olan kendini nasıl yetiştirmiş olması eğitim bence Bi engel değil.
       takmazuguramatakar1
       Ablam üniversite mezunu. Bu aralar karantina da olduğumuz için Afyon dan İzmir e geri geldi, yakınımız yeni bir kafe açmıştı - Orada çalışmaya başladı yardım amaçlı. Orada birisiyle flört etmiş ettiği adam da lise mezunu imiş. Anneme anlattığın da küplere bindi. Neymiş üniversite mezunu olan bir ile lise mezunu olan birinin kafa yapısı uyuşmazmış! Annemin ilkokul mezunu olması da işin komik olan tarafı :) tamamen saçmalık. Kafa yapınızın uyuşması için üniversite mezunu olması gerekmez, karakter önemli olan.
        sadisfekshin
        Biz ne eğitimliler gördük benim diyen çingeneyle aşık atar. İnsan olsun, güvenilir olsun, huzur versin, bir de bakınca için açılsın da o saatten sonra sokmuşum eğitimine.
         isabellathomas
         my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
         https://careershome48.blogspot.com
         https://careershome48.blogspot.com
          frederickgragg
          Unlock your path to success with Juniper JN0-664 Exam Mastery in 2023! Elevate your career with our comprehensive study guide, meticulously crafted to ensure your triumph. Dive into cutting-edge content curated by industry experts, covering every facet of the
          https://www.certsdone.com/JN0-664-cert-exam.html
          https://www.certsdone.com/JN0-664-cert-exam.html
          exam. Immerse yourself in interactive learning experiences, practice exams, and real-world scenarios, empowering you to conquer the certification with confidence. Stay ahead of the curve with the latest updates and insights, setting the stage for a successful career in networking. Join the ranks of certified professionals who have harnessed the power of Juniper expertise. Your success story begins with JN0-664 Exam Success in 2023!
           cesuryurek-
           Önemmli olan karekter ence ya benim açımdan da hiçbir önemi yok gerçekten yani kafa yapımız uyduktan sonra okeyimm
            merilolika
            bence ciddi bir eğitim farkı yoksa hiç önemli değil çünkü huzur yoksa bunların hiçbir önemi olmuyor
             pisilamest1
             Diploma ,matematik,fizik,edebiyat vs işin öğretim kısmıdır.Eğitim ise bir insanın davranışlarının nasıl olduğunu gösterir.Öğretim olmasa da olur da eğitim olmayınca olmuyor.Nice insanlar gördüm okumamış ama bir hayvanın başını okşayabiliyor ama nice okumuşlar da gördüm gelmiş 30 yaşına hala çöpünü yere atmaması gerektiğini öğrenememiş.O yüzden kendini,davanışlarını iyi eğitmiş biriyle çok güzel bir ilişki olur :))
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.