Arabesk Müzik Hakkında Düşünceleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sizofrenpsikiyatrist
   Müslüm gürses, Selahattin özdemir, Azer bülbül, Erol budan, Bergen, Ferdi Tayfur ve bunlar gibi onlarca insanın çok kaliteli eserler verdiği arabesk müziğe nedense alaycı ve küçümser bir bakış var tabi herkesin kendi düşüncesi saygı duyarım ama nedenini hiç bir zaman anlayamamışımdır. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum.
    kafatamircisi
    Niye arabesk dinleyip bütün psikolojimi alt üst edeyim kendime bu zulümü layık görmüyorum. İntihar edersiniz bak manyak olursunuz benden demesi kendinize işkence etmeyin Arada müslüm dinlerim başka türlü no
     gregory_
     kafatamircisi çok hakli eziyetden baska bisey degil kendine, hayat yeterince boktanken bari müzikle eglenelim.
      mrsnl33
      Muslum Gürsesle, Cengiz Kurtoglunun bazı şarkılarını severim.Onun dışında dinlemiyorum.
       timuti
       ergenlik dönemlerinde çok dinlerdim şimdi dinlemesemde hepsi ezberimde
        kisi
        Arabesk müzik ve kültürünü sevmiyorum. Hem müzik olarak kulağıma hoş gelmiyor hem de acı çekmeyi, vurmayı, kırmayı vurgulayan bir kültür. Çözüm üreten kafa yerine 'yakarım burayı' kafasını besliyor. Aynı şekilde rap müziği ve günümüz popunu da pek sevmem. Ne seviyorsun o zaman derseniz, ağırlıklı olarak: Türkü (Ağırlıklı olarak Balkan Türküleri) Yerli ve yabancı rock ve alternatif rock Enstrümantal müzikler (çalışırken vs. kafa karıştırmıyor) 2000 öncesi yerli pop Anadolu rock Popa yakın olan jazz şarkılar Çok ağır olmayan Türk sanat müziği şarkıları ...
         sairsel
         Ben en çok Orhan Gencebay hayranıyım onunda yaptığı müzik serbest çalışmalar olarak geçiyor, arabesk müziği ise zaman zaman dinliyorum.
          fairytale-
          Müslüm baba çaldığında kendini kesen tayfa suan napiyor abacaaa 😅
           atakancavdar
           Şahsen Rock ve Metal müziği çok severim ama arabesk dinlemek istersemde dinlerim gerekirse söylerim çünkü neden olmasın
            avlananavci
            İnsanlar genel olarak düşünmek istemediği için dinlemiyor bence. Çünkü arabesk parçalara bakıyoruz; çoğu giden sevgili üzerine, çoğu da giden gençlik üzerine. Giden gençlik üzerine olan parçalar beni hayatın görünmez duvarlarına vuruyor resmen.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.