Arabası Evin Hizasını Geçtiği İçin Öldüresiye Dövülen Adam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   Bugün Twitter’da karşılaştım bu olayla. Aşağıdaki videoyu paylaşan kişinin dayısı, evinin önündeki arabası sırf yan binadaki evin 5 cm hizasını geçtiği için sopalı ve baltalı kişiler tarafından öldüresiye dövülüyor. Şu an yoğun bakımda ve hayati tehlikesi devam ediyor. Bu nasıl bir hayvanlıktır böyle? Aklım durdu. Umarım en büyük cezaları alırlar.
   https://twitter.com/SerhatZgn06/status/1318089528670900225
   https://twitter.com/SerhatZgn06/status/1318089528670900225
    mervenizz_
    Elindeki baltayla kadının karnına vurdu ve elindeki baltayla adamın başına vurarak adamı bayılttı biz nereye gidiyoruz böyle ??
     me_out_bye
     Baltalıyı bulup yok edin. O adam yaşamaz. Yaşasada eskisi gibi olmaz. Baltanın tersi ile var gücüyle vuruyor. Üzerine ve kafasına boyuna doğru darbe aldıktan sonra yere düşüyor. Kadın DURUN gibi beden dili hareketi yaparken onada vurdu. Alttaki videoda. Boşa kaynak israfı. Bunlara kaynak gitmesi çok sinir bozucu. Ayrıca bu berbat videoda Türk bayrağını görmem canımı sıktı. Böyle iğrenç bir rezil ortamda. Tek bir tane akıllı insan gördüm videoda o da bir kız çocuğumu kadın mıdır yaşı kac bilmem anlamadım. Yere düşenin yanına giden kişi daha sonra eline telefonu alan büyük ihtimal ambulans aramaya yeltendi O insan. Gerisi çöp.
      imailahorsilahh
      'Daha ne kadar kudurabiliriz' cümlesini her kurduğumda sapkınlığın huge segmentiyle karşı karşıya kalıyorum.
       redblack
       İt sürüsü nedir, neler yapabilir sorusunun cevabi. Zürriyetsizler
        tasik.pinar
        Allah korusun, ne seviyelere geldik
         vitaly
         bu musveddeleri insan deneylerinde kullanmak gerekiyor. kolunu bacağını kırıp, günlerce haftalarca işkence edeceksin ki yaptığı şeyin cezasını anlayabilsinler.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.