Arabaların En Değerli Olduğu Ülke: Türkiye
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bugün aşağıda yer verdiğim görsele benzer görüntülerle karşılaşmışsınızdır. İstanbul için meteorolojiden dolu uyarısı geldi ve sonuç. Dolunun arabalar üzerinde hasar bıraktığını biliyorum. Bu arabalarının artık ne kadar pahalı olduğunu da ama bu görüntüleri yadsımadım dersem yalan olur.
    benita
    Trajikomik
     redblack
     Fii tarihte bir markanin sifir km araclari doluya maruz kalmis ve kaportalari işlem gormus veya degismisti, neredeyse yariyariya fiyatlarla satmislardi, 3 arac birlikte alan tanidiklarim olmuştu.
      detokssuyu
      Bu konu üzerinde çok güzel geyikler dönüyor sosyal medyada çok gülüyorum. Canım babam bu gibi durumlara maruz kalmamak için yaşam alanlarında garaj olmasına azami dikkat gösteriyor. Erkeklerin en titizlendikleri konu bu sanırım.
       peripedia
       Arabası ile gömülmek isteyen bir arkadaşım vardı onu hatırlattı bana bu görüntüler. Şu an arabasının üzerine ipek çarşaflar falan seriyordur büyük olasılıkla. Teknik olarak sürekli dışarıda olan ve çizilmesi, rengini atması kaçınılmaz olan bir şey için nedir bu çaba. Daha düşük bütçeli, bir zarara uğradığında içinizin acımayacağı araçlar seçin erkekler.
        lovewkoko
        duygusal olarak çöküntüde olan kızlar cildine maske yapıyor.
         biristeri
         Bugün itibariyle arabasının üstüne Türk Bayrağı seren kişi gözaltına alınmıştır.
          samanyolundan
          300 tl lik bir araç,vergi algı derken bize 900tl e patliyor.almanyada 2 aylık maaşınla 5 yasındaki bir aracı alabilirken bizde 5 sene çalişman lazim:)Almanya bizi kıskanıyoooo:) 2 nci el araçları getirmemize avrupa ses cikarmiyo.ama bizimkiler izin vermiyo
           sozdedegilgozde
           Bizde anca arabalar kıymetli olur zaten. Eğitime para ayıralım, o sivri zekamızı eğitim alanına yönlendirelim, yoook ne münasebet! Araba alalım, arabalarımızı süsleyelim püsleyelim, battaniyeleyelim.
            paarantez
            Görsel çok eğlenceli değil mi :) İnsanlar ne yapsın araçlarına zarar gelse ödeme derdi var :(
             daisyyy
             Neyseki garajımız var da böyle durumlarla karşılaştığımızda sıkıntı yaşamıyoruz. Baya büyük zararlar verebilir çünkü.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.