Arabada Çalacak Müzik ve Ön Koltuk Kavgası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   corumluboy19
   İçerisinde 2 kişiden fazla insan bulunacağından emin olunan bir arabaya binerken herkesin yaşayabilme potansiyelinin bulunduğu kavga çeşididir. Bu kavga psikolojik olarak başlayıp fiziksel olarak devam edebilme özelliğine sahiptir. Çeşitli entrikaların da çevrilebileceği bu tehlikeli oyun şoförün keyif dolu bakışları karşısında devam etmesiyle meşhurdur. O kutsal koltuğa oturup aynı zaman da açılacak müziğe de müdahale edebilme hissi tarif edilemez bir duyguyu da beraberinde getirebilmektedir.
    raselika
    Fiziksele de dönüşmesin bi zahmet
     maskoff
     müzik benden sorulur bu konuda çok ciddiyim ama bir keresinde bu iş başıma iş açtı. şöyle oldu, kuzenim evleniyor ben de arabayı sürüyorum. gelini aldık. kız antepli. ben de avicii açtım bangır bangır çalıyor. gelinimizin suratı düştü. hele hele hele antepli açınca keyfi yerine geldi güzelimizin. iyi aklıma getirdin :)
      pillowtalk
      bu sorun genelde gelin ve kayınvalideler arasında bir güç, makam mevki savaşına dönüşüyor diyebilir miyiz...?
       tsukyomi
       Bu kavganın psikolojik versiyonunu çok aşırı müstakbel kaynanam yaşatmıştır bana. Bana farketmez maga arkada da otururum kafasındaydım, kaynanam hemen ön kapıya doğru saldırıya geçiyordu ama saldırısı Sovyet ayımın blitzkriegiyle önlendi. Açtı kapıyı ''gej bakalım devuşka, kastane aldım köşada bak, seversın'' deyip fuhuştan gözaltı yemişim gibi soktu içeri. Kaynanamın son hali patlıcana benziyordu tabi. Dayısını satayım Rus'a attım kendimi rahatım dedim, Rus'un aşiret kaynanasına denk geldim. Selam girs.. yani olsun sana aw Katerinası <3
        eflayilmaz
        Babanın veya annenin sürdüğü araçta kardeşlerim koltuk kavgası , babanin sürdüğü arabada babayla müzik kavgası bizde böyle ilerliyor
         kisi
         Ön koltuğu kapmaya çalışan çocuk değilse kendini az geliştirsin. Basit üstünlük sembollerine kapılmanın alemi yok. Zaten müziği seçmenin de alemi yok. PAL nostaljiden başka bir şey çalmak mantıksız.
          avci-kiz
          İlla benim tabletimden çalıcak gardaş
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.