Araba Kirlenir Diye... Doğum Yapan Kadını Araçtan Atan Taksici
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   Doğum yapmak üzere olan Ayşe Haşim'i hastaneye götürmek üzere ailesi taksi çağırdı. Eşi Mahmut Haşim ile birlikte aracına binen kadının doğum yapmak üzere olduğunu gören taksici M.B., kadını ve ailesini araçtan indirdi. Görüntüler sosyal medyada yer bulunca görüntüleri ihbar kabul eden emniyet güçleri taksici M.B.'yi göz altına almış. Söylenecek söz yok...
   https://twitter.com/onedio_gundem/status/1266021513280577537
   https://twitter.com/onedio_gundem/status/1266021513280577537
    amakafamiznasiguzel
    bazı insanlar gerçekten eğitilmez. kelimeler kifayetsiz
     dipsiz
     Bu insanlar mı normal ben mi çok safım (salak) bilemiyorum. Arabamla o an oradan geçseydim, Bir saniye düşünmez, suriyeli bile olsa alırdım arabaya elimden geleni yapardım. İsterse şeytan olsun yine de beni ilgilendirmezdi. Araban kirlenirse ne olur? Yıkatırsın olur biter. O bebeğe veya anneye bir şey olsaydı bunun azabıyla nasıl yaşardın. Umarım bu bencilliğin çocuklarından ya da torunlarından çıkmaz. Hem bencil hem de cahil!
      jamiryuu
      İnsanların içinde insanlığa hasret kalmışız yemin ediyorum.
       aynenbileader
       Bu adamları çıktığı yere geri sokacaksın olacak bitecek.!daha ağır şeyler söylemek isterdim ama faydasız!
        rotasizkerim
        Bu gerçek olabilir mi ya! Aklım almıyor arkadaşım kerhanelere, pavyonlara fuhuş kadınları taşırsın o zaman şerefli ekmek parası kazanıyorum dersin. Bu yaptığınla nasıl yaşayabilirsin ki Allah'sız
         dj_excalibur
         Trafiğe çıktığın arabanın tekerleğini s2yim senin. nasıl taksicisin, karın çocuğun anan baban yok mu! aynısını sana yapsalar ne yaparsın empati yeteneği olmayan andavalları yaşatıyoruz!
          ayse_
          Hay ben senin taksine ...
           tiroyitbezi
           İki yönlü de sinir bozucu bir durum. İlki taksicinin yaptığı çok saçma al götür iki dakika ne olacak yıkatırsın arabayı ikincisi ise kızın üçüncü çocuğuymuş benim ülkemde bizim vergilerimizle hem bedavadan ürüyorlar hem de taksiyle doğuma gidiyor. Ama ne olursa olsun taksici insanlıktan nasibini almamış.
            sucpesinde
            Varsın kirlensin! Bir candan daha mı kıymetli? İnsanlar zaman geçtikçe merhametsizleşmeye başladı, asla anlam veremeyeceğim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.