Araba Almanın Artık Bir Hayal Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Ciddi ciddi hayal oldu. Zaten son zamanlarda vergisiydi bakımıydı derken bir lüks haline gelmişti. Bari toplu taşımaları iyileştirseler. Ne bileyim sefer sayıları artsa. 2020'nin Ankara'sında otobüs ya da metro kullanarak gidilemeyen yerler var arkadaşlar.
    mrlawyerkk
    Çok doğru. Hali hazırda arabası olan arkadaşların da arabalarına gözü gibi bakmalarını öneririm. Bu durum yedek parçalara da sirayet eder biliyorsunuz. Hele model yükseltmeyi aklınızdan bile geçirmeyin.
     palmiye
     Günümüz şartlarında oldukça zor. Borca, harca,krediye karışmadan alayım dersen baban da zengin değilse imkansız gibi birşey. Çok yüklü bir kredi çekerek bir araba aldım.Maaşıma kıyasla aşırı fazla.Ailem evlenmem konusunda baskı yapıyordu bende kredi çektim kredim bitmeden evlenemem dedim. Bir taşla iki kuş. Hem arabam oldu hem evlilikten kurtuldum.😊😐
      eski_bi_tanidik
      Torosa razıyız walla şu saatten sonra zaten ötv kdv bilmem ne gelmiş
       fuckerfukara
       Arabayı geç bilgisayar da öyle 6 ay önce 8900 tlye aldığım bilgisayar artık 14000 tl
        detokssuyu
        Araba alma hayali aşamasına bile gelememişken olacak iş mi bu yani. Hayallerimiz de elimizden alınıyor demek artık.
         thetalentedmrripley
         Arabayı değiştireyim diye ilana koymuştum ilanı geri çektim. Böyle saçma sapan bir piyasada ederinin iki katına araba alacağıma komple arabasız kalırım daha iyi. Yoksa bir Kayserili olarak bu kazığı ömür boyu unutamam, verem olur giderim.
          mortie
          bu aşamayı geçtik bence. bir iki seneye elektronik bir şey almak hayal olacak, sonra kıyafet almak sonra da kahvaltılık almak meyve sebze almak hayal olacak. hayaller bile tl gibi eriyor.
           paarantez
           Hayalinde hayal olması demek hiç yanlış olmaz aslında. Ne var sanki bu kadar pahalı olacak anlayamıyorum. Bir arabamız dahi olmayacak gibi
            who_am_i
            Ekonomi çogggh eyi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.