Aptal Olmak Mutlu Olmaktır
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   caresizcare
   Yeminle bunu hayatımın en acı tecrübelerinden anlıyorum Bazı şeyleri akıl ediyor olmak herşeyi olduğu gibi görmek hataları hemen anlamak unutmamak vb. Çok şey sayarım hepsi mutsuzluk getiriyor kanımca Ama saf olursan hayat toz pembedir ve mutlu yaşarsın yada Duygularım iyice zıvanadan çıktı bilemiyorum
    fairytale-
    Peki aptal yerine konulmak?
     iikuuj
     yok haklısın insan ne kadar zeki olursa o kadar çok düşünüp baş yoruyor ve arkasından dönen dolapları farkına varıyor.. en iyisi herşeyi anlamıyacak kadar saf olmak, tabi saflığından faydalanları farketmeceksin ki herşey yolunda gitsin genelde yalanlara inanmak gerçekleri bilmekten daha iyidir..
      cinayetvaraga
      Deli olalım her gün bayram olsun.
       fuzbing
       Başlığa sonsuz katılıyorum.
        hati_
        Eğer aptalı oynaman gerekiyorsa, yanlış insanlarla birliktesindir. Senin yanında kendi aptallıklarının farkına varıp altında ezilen, tehlikeli insanlardır onlar. Kendine zarar verirsin. Ha, eğer bir şeylerin farkında olmak bazı insanları senden götürecekse götürsün zaten. Kaliteli yalnızlık, sahte kalabalıktan GERÇEKTEN daha iyiymiş.
         minmina
         cahillik gerçekten mutluluk bu ülkede. çok sorgulayınca kafa yanıyor
          agac-ceviz
          Aptallık değilde çoğu zaman insanların yüzüne sen kocaman bir pişkinsin diyemiyorum bu bana yapılıyor çok sabret ceviz diyorum sonra küfür ediyorum
           kafatamircisi
           Gecenin bu saatinde de bir sedat Peker konuşması iyi gider)) kıymetli dostlarım..(bunu hep yapmak istemiştim😄) efendiler.. hanımlar.. Kutsal romalılar ve sevgili atina halkı... şimdi efenim, hepimizin malumu olduğu üzere, şu aq gezegeninde amazon ormanlarındaki canlı türlerinden daha fazla sayıda aptal çeşidi mevcut. ben bunların hepsini tahlil edip kafanızı şişirmeyecek, gözlerinizin bozulmasına katkı sağlamayacağım. sadece iki çeşidini anlatırsam sanırım yeterli olur. öyle aptallar vardır ki , kendileriyle john benjamin geçildiğinin farkındadırlar, metabolizmalarında bulunan daşşak geçilme potansiyelinden en az sizin kadar haberdardırlar. keşke tüm aptallar bunlar gibi olsa. rahat olun. bunlar da böyle aptal işte. ilginç bir familya. aptalların en önde bayrak sallayanları, en önde fener tutanları bunlardır. zararsızdırlar ama. candır canandır alayı. aptallık oscar olsa gözümü kırpmadan bu dio da aptallık neferlerinden birine verirdim. lütfen siz de benimle paralel düşününüz ve bu arkadaşları seviniz, koruyunuz. onlar sizin dostlarınızdır arkadaşlarınızdır. bir de bunların dışında kalan maestroaptal bir tayfa vardır. bunlar da aptal kategorisinde incelenir ama, bir farkla. zira, sıkıysa gelin de siz anlatın aptal olduklarını bunlara onlar ki ot kadar faydası olmayan oksijen tuketip karbondioksit verirler)) saman yiyip geviş getirdikleri yetmezmiş gibi, karşılarındakini de kendileri gibi hayvan evladı sanmaktan geri durmazlar. onlar ki aptal olduklarını farkedemeyecek kadar aptal oldukları yetmezmiş gibi, bir de kendilerini alemin son akıllısı sanan yavrucaklardır. bunlar ekmeğimize kan doğrayanlar, bunlar çıyan bunlar yılanlardır. işte bu grup tehlikelidir. onlardan sakınınız. onlardan kaçınınız.
            sihirbaz
            aptal numarası yapmak evet haklısın bazı insanlarla iletişimi kolaylaştırıyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.