Apartmanda Balık Yapılmasının Yasaklanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Dün itibarıyla apartmanımda öne sürülen bir tavsiye. Aslında insanların özgür olması gerektiğine inanırım, ancak hakikatten son zamanlarda bir komşumuz o kadar çok balık kızarttı ki hepimiz çileden çıktık. Apartmandan evlere doluştu, kapıdaki montlara kadar sindi. Rica ettik en azından hafta 1-2 yapsın diye bana mısın demiyor. Artık çileden çıktı apartmandakiler, ben çok yoğun çalıştığım için o kadar sorun değil, ancak işte sürekli evde olanlar için ciddi bir durum. Siz ne diyorsunuz bu karara?
    cinayetvaraga
    İlk olarak şunu söylemek isterim, buna kimse karışamaz. kapısını kapatıp yaptıltan sonra bu durum özgürlük ihlali filan olmaz. lakin insani ve komşuluk boyutu var. Bu noktada biraz çözüm üretmesi gerek. baca ve davlumbaz varsa çalıştırabilir, baca tıkalıysa açtırabilirsiniz apartman bacasını. sıkıcı bir durum. ama şu var, adam yapacak ve kimse karışamayacak.
     gregory_
     Doğru karar, olay rahatsızlık verecek boyuta gelmiş.
      ozlmli
      o kadar haklısın ki
       sedefartuny
       Mümkünse yasaklansın lütfen. Tamam özgürlük herkes hanesinde istediğini pişirir ama bazen o koku burnumu sızlatıyor bana da yazık. Her gün her gün de balık yenmez ama değil mi?
        mervenizz_
        Kokusunu sevmem ama yemeyi severim iyi olmuş teşekkürler.
         mehmet_08
         Dostum apartmanda bence ayda 1 kere belirli günler olmalı ve ancak o zaman mangal balık tarzı şeyler yapılmalı ya da balık yapacaksan nezaketen insanlara haber verki çamaşır asmasın cam açmasın Ama yasaklanması taraftarıyım balık istiyorsan siktir git restoranda ye milleti rahatsız etmenin anlamı yok iyi olmuş
          canan-aricioglu
          Apartman da ne yapsan kokusu gitmiyor normal bir yemek olsa bir şey demicem balık iğrendirici onun yerine lokantada yemek daha doğru bence
           pillowtalk
           Ya ona bakarsan apartmanda nefes dahi almaman lazım. Yani insanların mutfaklarında ne pişirdiğine karışmak da biraz fazla özgürlük kısıtlayıcı değil mi ya? Tamam eyvallah kötü kokuyor yani bunun için aspiratörün çalıştırılması lazım falan ama bu onun tercihi. Evet başkalarını rahatsız etmesin ama yani yediği yemeğe de bi' zahmet burnunuzu sokmayıverin kardeşim. Her gün balık yemiyor ya!
            zeynebio
            Bizim komşular var onlarda sürekli sarmısaklı şeyler yapıyorlar. Apartman hep sarmısak kokuyorrr.
             cokbilmisdegilcokbilen
             Çok mantıksız değil, ancak mantıklı da değil. Çok bilen biri olarak bilemedim. İşste burada sözlü kurallar devreye giriyor. Komşunuzun duyarlı olması gerekiyordu.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.