20
14.5.2020
Antidepresan Kullandınız Mı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dipsiz
   Yarın psikiyatristle randevum var (devlet hastanesi) yeni bir ilaç kullanacağım galiba. Sizler antidepresan kullandınız mı faydasını gördünüz mü? Derdim şu; çok stresliyim, savaşmak yerine pes ediyorum, sürekli yorgunum, uykudan uyanamıyorum, hep sinirli ve gerginim, insanların benimle alay ettiklerini düşüyorum (biri bana "saçın ne güzel" olmuş dese dalga mı geçiyorsun diyorum. İltifat olarak algılayamıyorum), her şeyi kafama takarım işte kendime zarar vericek hale kadar geldim. Gerçi bana ilaç değil yataklı tedavi şart ama onun için de şizofrene bağlamamı istiyorlar.
    sinemksc
    Kullandım hala da kullanıyorum 7 ay oldu. Depresyon tedavisi için kullanıyorum ve faydasını da görüyorum bence kafanın daha rahat olmasını sağlıyor. Bazı şeylerle başa çıkamıyorsan takviye yardım gerekli çünkü...
     transylvania
     sanırım iki kere falan kullandım ve evet sadece meraktan .. Kendinize bunu yapmayın hayatı kaçırmayın.. Antidepresanlar elinizden kayıp giden ömrü sadece izlemenizi sağlar.. Aşk acısına antidepresan kullananları gördüm .Yazık gerçekten yazık yapmayın kendinize bunları.. Çok çok acil bir durum olmadığı sürece kullanmayın , Tamamen kimyasaldan oluşmuş bir yasal bir zehir. ! Bir de depresyon diyenler var ya Sanarsın tüm ailesini Savaşta şehit vermiş . Depresyonu insan kendi yaratıyor , para sıkıntısı hoop depresyon , ilişkide aldatıldın mı hoop depresyon . Ebeveynler tartışır hopp depresyon. Benim arkadaşım tatil dönüşü tüm ailesini trafik kazasında kaybetti de bir kez olsun elini sürmedi. Bir de ortama bakıyorum 16 yaşındaki çocuklar bile depresyondayım diyor .
      zimbo
      kullanmadım ama Duxet kullanan birisini tanıdım. adam kafa pilot geziyordu..
       mercannn
       Naçizane önerim kullanma ben ileri derece sinirsel migren hastasıyım antidepresan çok verdiler 1 kere kullandım ve 1 ay ben ben olmadım sonra bir daha almadım seni düşünmeyi bıraktırıcak duruma getiriyor kontrol ve bağımlılık sağlıyor. Kendi iradeni güçlendirebilirsin. 11 yıldır bu krizleri yaşıyorum ama kontrolü kendim sağlamayı öğrendim öfke kontrolü takıntılar bunlar geçirilebilen şeyler. Kendine güvenmen yeter!!!
        busconzo
        Xanax kullanıyorum, genelde söylenenlerin etkisini bende göstermiyo. sadece asla uyuyamadığım için çok güzel bi şekilde uyuyabiliyorum
         dr-zet
         Arkadaşın ikramı üzerine birer tadımlık attık.
          redkit00
          Antidepresan kullanmak seni başka birisi yapmayacak yukarıda yazdığın ve farkında olduğun çoğu şeyi kendi başına düzeltebileceğini düşünüyorum ben. Muhtemelen de xanax veya muadili bir şeyler yazacaklar. Ben doktor muyum hayır değilim ama antidepresanlar basit bir ilaç türü değildir ve senin beklentini karşılamaz.
           mervenizz_
           Babam annemi aldatmış... Annem 250 ml'li antideprasan kullanıyor onu içince kötü şeyleri hatırlamıyor tavsiye etmem
            kebuay
            Doktor tavsiyesiyle kullanmadim haya yaptim iki uc kere arkadasimin haplarindan kullandim evet anlik etkisi oluyor ama ertesi gun daha kotu oluyorsun ve elin ayagin ağzın bile titriyor
             vcazmaz
             Evet. Kafası güzel gibi gelsede ortalıkta sersem gibi dolaşıyorsunuz.
              tahoe_og
              Xanax'ı aldı Salvo. Uykuya daldı Salvo.
               bssso
               Bi kere aldım değişik tribe sokuyo 😂😂😂
                doga-1
                Evet 8. Sınıftan beri halada kullanıyorum :) 5 yıl olmuş
                 ketcaplisarma
                 Bence böyle sorunların tedavisi ilaçla olmaz. Ben kullanmadım ama bence ilaçlar insanı sarhoş gibi yapar ve iyice aklını bulandırır. Cok ağır olmasa da Uyuşturucu etkisi var bence kısa bir süreliğine geçirir sonra tekrardan hooop başa döndürür.bence sen etrafındakilerle ya da onlarla değil de psikologla dertleş. Çünkü psikolog en iyi tavsiyeleri verebilir sana :) bizlerle de dertleşebilirsjn, meditasyon yap o çok çok iyi geliyo ama şunu unutma seni iyileştirbilecek tek şey yine sensin:))
                  ofansifvekaramizah
                  Hayatımda hiç kullanmadım, ama kullanan arkadaşlarım xanax ve dideral kullanıyor 3-4 yıldır.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.