Anonymous'un, George Floyd Cinayetiyle İlgili Paylaştığı Tehdit Videosuna Ne diosunuz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sucpesinde
   Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, ABD'nin ayaklanmasına neden olan George Floyd cinayetiyle ilgili 'tehdit içeren' bir video yayınladı. Hacker grubu, polisler üzerinden açıkça Minneapolis Polis Departmanı’nı hedef aldı ve gerekli adımlar atılmazsa sonuçları olacağını söyledi. Çeşitli siyasi olayları devlet teşkilatlarına ait sitelere saldırılar düzenleyerek protesto etmesiyle bilinen dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, gündeme bomba gibi düşen yeni bir video yayınladı. Hacker grubu, sosyal medyadan yayınladığı videoda geçtiğimiz günlerde katledilen George Floyd’u öldüren polisler üzerinden açıkça Minneapolis Polis Departmanı’nı hedef aldı. Paylaşılan videoda, “#GeorgeFloyd’u öldüren polislerle ilgili gerekli adımlar atılsın, aksi takdirde bizim atacağımız adımları bekleyin” sözleri dikkat çekti. Pek çok farklı kullanıcı tarafından yüzlerce kez paylaşılan video, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. YouTube’un videoyu silmesiyse pek çok kişi tarafından eleştirildi. ‘Biz büyük bir grubuz, bizi bekleyin’ Paylaşılan videoda maske takmış bir anlatıcı, adaleti sağlamak için “yozlaşmış bir örgüte” güvenmediklerini, bu yüzden ilgililerin birçok suçunu dünyayla paylaşacaklarını söyledi. Hacker grubunun videosunda tam olarak şu cümlelere yer verildi: “İnsanları öldüren ve suç işleyen devlet memurlarının bizim gibi suçtan hüküm giymeleri gerekir. Aksi takdirde istediklerini yapabilecekleri bir belgeleri olduklarına inanırlar. Yalnızca birkaç kötü polisin tüm iyi polislerin adını lekelediğini iddia edeceksiniz ancak bu kötü polisler, insanlara ve bu kötü polislere ceza vermeyi reddeden sizlere karşı suç işlerken diğer ‘iyi’ polisler orada durursa ne olacak? İnsanlar bu yolsuzluktan ve insanları koruma sözü vermiş bu kurumun şiddetinden artık sıkıldı. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan olaylardan sonra birçok insan, sizlerin burada bizi korumak için değil, bizi bastırmak ve suçlu egemen sınıfın isteklerini yerine getirmek için bulunduğunuzu anlamaya başladı. Kontrolü elinde tutan insanların düzenini sağlamak için buradasınız, kontrol edilen insanların güvenliğini sağlamak için değil. Hatta, elit kesimin küresel baskı mekanizmasını devam ettirmek için kullandığı mekanizmanın ta kendisi sizsiniz. Dünya artık gözünü açmaya başlıyor ve bir sonuç olmadan dökülen her kan artık insanları daha da sinirlendiriyor. Bu memurlar cezai suçlamalarla cezalandırılmalı ve özellikle Memur Chauvin cinayetle yargılanmalı. Maalesef sizin yozlaşmış adalet sisteminize güvenmiyoruz, bu nedenle işlediğiniz suçları dünyanın gözleri önüne sereceğiz. Biz büyük bir grubuz. Bizi bekleyin.” George Floyd’un ölümünün “buzdağının sadece görünen yüzü” olduğunu söyleyen hacker grubu, insanları öldüren ve suç işleyen memurların cezasını çekmesi gerektiğini söyledi. Kaynak:
   https://www.webtekno.com/anonymous-george-floyd-cinayeti-video-h93733.html
   https://www.webtekno.com/anonymous-george-floyd-cinayeti-video-h93733.html
   https://youtu.be/ihjtJ-KjyiU
   https://youtu.be/ihjtJ-KjyiU
    meyvesebze
    Uuuu tam bir amerikan filmi :)
     dj_excalibur
     Bu tarz olayları bir tek ben mi seviyorum ya. çok havalı değil mi abi. değişik bir ses tonu. ananızı s*keriz havasında bir konuşma. tam olarak kimliğini de belirleyemiyorlar Ananı avradını kaçıncı seviye bu kral!
      zimbo
      Film gibi bira ve cips alıp geliyorum. Muazzam bir mevzu var.
       ayse_
       Bizim coğrafyamızda alışığız bu tür olaylara halk içinde. Şimdi de onlar tadıyor kaosun ne olduğunu. Hep başka ülkeleri karıştırmak olmaz ABD.
        transylvania
        Bu grubun amerikadan bağımsız olduğunu düşünmek .. Hatta amerikaya hükümetine devletine karşı olduğunu düşünmek hayır hayır gülmüyorum eski anılarım geldi aklıma :))
         madashell
         Yaparlarsa bunlar yapar. Geri kalan kimsenin devrim gerçekleştirebileceğini sanmıyorum günümüz dünyasında.
          doraa___
          Haddii bkalım ;)
           ketcaplisarma
           Ohh onlar başkalarını karıştırırken iyiydi biraz da onlar çeksin Cidden Çok havalı lann hacker olasım geldi 😎
            benita
            Aklıma la casa de papel’deki bi sahne geldi (spoiler vermiyim), ortalık cidden karışacak gibi hadi bakalııım
             miss_depressive
             this june, police, protest, racism, injustice, it wasn't the first one but it'll be the last one george floyd:the man who killed by a police coming soon
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.