Anneyle Sorun Yaşamış Kadın Düşmanı Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bizimkiz
   her hangi bir şekilde kadınlara yönelik negatif tavırlarda bulunan erkelerin tümünün annesiyle sorun yaşadığını düşünüyorum annesinin bile onu sevmemesi onu ötelemesi belki daha da büyük boyutlarda ona acı çektirmesini daha sonra ki yaşlar da özellikle annesine benzeyen kadınları aşağılayarak dışa vuruyorlar . geçen gün başka bir platformda 26 yaşında ki birinin 14 yaşında ki kıza akıl almıyacak şekilde küfür ettiğini öldürmekle tehdit ettiğini gördüm. hemen adama mesaj atıp konuşmaya başladım onun tarafın da olduğumu hissettirdikten sonra yavaş yavaş tanışmaya başlayıp annesine odaklanmasını sağladım sonrasında büyük bir öfke krizi bana da küfürler tehditler biraz daha sonra sakinleşince özür dilemesi sonra yine öfke sonra tekrar sakinleşmesi ve en sonunda annesinin onu başka birine vermesiyle başlayan büyüyünce alması diğer kardeşlerden ayrı tutmasıyla devam eden bir hikaye yani ben bir şey de netim kadınlara yönelik sözlü fiziksel fark etmeksizin negatif davranışlar anneyle alakalı burada da bir kaç kişi gördüm kadınlara odaklanmış , üzülmeyin siz iyi bir çocuktunuz sorun sizde değildi :) sizde sevilmeyi hakkettiniz :)
    jarlvarg
    islam toplumlarinda kadin zaten 2.sinifken bunu düsmanliga ilerletebilcek beyinler çok da zorlanmazlar. konu disi gibi sayilsa da bu neden, payi da vardir diye düsünüyorum genel anlamda .
     kafadanhekli
     herkes psikolog zannediyor kendini. :)
      silivri
      Yetersiz veriler, eksik hatta yanlış tespitler... Eski bir hikayeyi, abartılı örneklerle üstelik kötü bir Türkçeyle anlatmışsın tebrik ederim.
       silmarillion
       Onun bunun çocukları için empati yapamıyorum genelde direkt ya dövüp ya sövüp geçiyorum. Tebrikler 🎊
        catherine-earnshaw
        Zaten babasından tut, abisine, takıntılı eski sevgilisine, sokaktaki ite kopuğa kadar yeterince çile çeken Türk kadınının 3 metrelik sopayla bile dokunmaması gereken erkeklerdir.
         cimilli
         Genellemeni s#k#yim
          thetalentedmrripley
          Evdeki kadına düşman Kundaktaki çocuğa düşman Daldaki kuşa yoldaki kediye düşman Sana düşman bana düşman Yavrum bunlar insana düşman Bunlar orospu çocuğu gülüm (Nazım Hikmet ve Marki de Sekban'a saygılarla)
           bobodio
           bu nasıl genelleme ben onu anlamadim ne demek bu şimdi atacağın başlığın....
            esseref
            anne düşkünü, ana kuzusu erkek kadar tehlikeli ve sorunludur
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.