Anneyle Sorun Yaşamış Kadın Düşmanı Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bizimkiz
   her hangi bir şekilde kadınlara yönelik negatif tavırlarda bulunan erkelerin tümünün annesiyle sorun yaşadığını düşünüyorum annesinin bile onu sevmemesi onu ötelemesi belki daha da büyük boyutlarda ona acı çektirmesini daha sonra ki yaşlar da özellikle annesine benzeyen kadınları aşağılayarak dışa vuruyorlar . geçen gün başka bir platformda 26 yaşında ki birinin 14 yaşında ki kıza akıl almıyacak şekilde küfür ettiğini öldürmekle tehdit ettiğini gördüm. hemen adama mesaj atıp konuşmaya başladım onun tarafın da olduğumu hissettirdikten sonra yavaş yavaş tanışmaya başlayıp annesine odaklanmasını sağladım sonrasında büyük bir öfke krizi bana da küfürler tehditler biraz daha sonra sakinleşince özür dilemesi sonra yine öfke sonra tekrar sakinleşmesi ve en sonunda annesinin onu başka birine vermesiyle başlayan büyüyünce alması diğer kardeşlerden ayrı tutmasıyla devam eden bir hikaye yani ben bir şey de netim kadınlara yönelik sözlü fiziksel fark etmeksizin negatif davranışlar anneyle alakalı burada da bir kaç kişi gördüm kadınlara odaklanmış , üzülmeyin siz iyi bir çocuktunuz sorun sizde değildi :) sizde sevilmeyi hakkettiniz :)
    catherine-earnshaw
    Zaten babasından tut, abisine, takıntılı eski sevgilisine, sokaktaki ite kopuğa kadar yeterince çile çeken Türk kadınının 3 metrelik sopayla bile dokunmaması gereken erkeklerdir.
     thetalentedmrripley
     Evdeki kadına düşman Kundaktaki çocuğa düşman Daldaki kuşa yoldaki kediye düşman Sana düşman bana düşman Yavrum bunlar insana düşman Bunlar orospu çocuğu gülüm (Nazım Hikmet ve Marki de Sekban'a saygılarla)
      jarlvarg
      islam toplumlarinda kadin zaten 2.sinifken bunu düsmanliga ilerletebilcek beyinler çok da zorlanmazlar. konu disi gibi sayilsa da bu neden, payi da vardir diye düsünüyorum genel anlamda .
       bright-wizard
       Bence bu hayatta , bu başlık doğrultusunda yaşamış erkek vardır. hatta buna benzer filmlerde var
        cimilli
        Genellemeni s#k#yim
         kafadanhekli
         herkes psikolog zannediyor kendini. :)
          silmarillion
          Onun bunun çocukları için empati yapamıyorum genelde direkt ya dövüp ya sövüp geçiyorum. Tebrikler 🎊
           silivri
           Yetersiz veriler, eksik hatta yanlış tespitler... Eski bir hikayeyi, abartılı örneklerle üstelik kötü bir Türkçeyle anlatmışsın tebrik ederim.
            eliff04
            Babayla sorun yaşamış erkek düşmanı kadınlar da var
             sedefartuny
             Aile dizilimi öneririm arkadaşlar. (Not birileri Zeytin Ağacı izledi)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.