Annesinin Kafasını Kesip Tencereye Koyan Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   unutulmus
   inanılmaz olay ya inanılmaz. şizofren tanısı nedeniyle tedavi edilen kadın annesiyle tartışıp başını kesmiş ve tencerenin içine koymuş. "Küçükçekmece'de yaşayan Tuğçe Sayın, annesini bıçakla öldürdü, ardından kafasını satırla kesip tencereye koydu. Sayın'ın, annesi Sevilay Palabıyık'ın sol bacaklarındaki etleri de sıyırıp bir kovaya koyduğu öğrenildi. İstanbul Küçükçekmece'de bulunan bir sitede kavga ihbarı alan polis olay yerine gittiğinde Medine Çakatay, polislere komşusu Sevilay Palabıyık'a ulaşamadığını ifade etti. 'Kafasını dinlemek için dışarı çıktı' dedi Bunun üzerine polisler daireye çıkarak kapıyı çaldı. Kapıyı açan Tuğçe Sayın'a polisler, annesini sordu. Sayın ise annesinin evde olmadığını söyleyerek, “Erkenden 'kafamı dinleyeceğim' diyerek dışarı çıktı. Halen de gelmedi. Nerede olduğunu bilmiyorum" dedi. Polislerin eve girmesine de izin vermeyen Tuğçe Sayın, kısa bir süre sonra annesini öldürdüğünü itiraf etti. 'Kendisi banyoda' Tuğçe Sayın, “Annemi öldürdüm. Kendisi banyoda" dedi. Olay yerine giren polis ekipleri Sevilay Palabıyık'ın sırtüstü yattığını ve kafasının olmadığını gördü. Bunun üzerine Tuğçe Sayın polislere, "Annemin kafası da mutfakta tencerenin içinde" dedi. İnceleme yapan polis, Sevilay Palabıyık'ın sol bacağındaki etlerinin de satırla kemiklere kadar çıkarılıp bir kovaya koyulduğunu gördü. Gözaltına alındı Yaklaşık 4 yıl öncesine kadar acil tıp teknisyeni olarak çalıştığı öğrenilen Tuğçe Sayın, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Sayın'ın şizofren tanısı nedeniyle tedavi gördüğü öğrenildi. Sayın'ın annesinden evi kendi üzerine yapmasını istediği ve bu nedenle de tartıştıkları kaydedildi.
   https://tr.sputniknews.com/yasam/202105251044578688-annesinin-kafasini-kesip-tencereye-koydu/
   https://tr.sputniknews.com/yasam/202105251044578688-annesinin-kafasini-kesip-tencereye-koydu/
    rubywoo
    Amk onun ben kendini de düdüklüye koysaymış.
     sonnokta
     "Başının etini yemek" deyiminin yanlış anlaşılması...
      avci-kiz
      Çuşş,gerizekalı mı bu kadın,şizofrenlik ne başa bela şeymiş be
       bosadam
       Bu hastalıgı bulunan birinin gözetim altında tutulmamasını konuşalım ihmalleri konuşalım. Silahı mermiyi katili degil. Çözüm vb durumların yaşanmamadı için ekmek gibi su gibi psikiyatrist ve psikologların insanlar için ne kadar önem arz ettiğinin farkına varıp tıpkı hastanelerdeki acil bölümü gibi insanları karşılayacak çare olacak sistem geliştirilmeli. Bu gün her hangi bir psikolog veya psikiyatristen randevu almak haftalık 300 tl bu insanlar bizler maalesef karşılayabilecek durumda insanlar degiliz. Ülkenin büyük bölümü öyle. Hepimiz yaşayan ölüleriz. Kimimiz toprağın kimimiz cezaevlerinin ölüleriyiz malesef.
        canece
        bu ruh hastaları en yakınımızda olabilir ya. bunu düşününce aşırı korkuyorum.
         rahat
         oha amk içeriye giren polislerin yaşadığı şoku tahmin ederken ürperdim
          somurtkan_sirin
          Dehşet verici😱 ATT olarak çalışmış kadın bi de 😨
           sedefartuny
           Bu ne ya gerçek mi bu. Korkunç korkunç korkunç. Bu denli akıl hastalığı olan bir kadın neden ailesi ile birlikte yaşıyor peki. Yok mudur bir merkez falan.
            peripedia
            Kanım dondu, bu gibi hastalıkların tedavisini ertelememek lazım gerekirse yatış yapılması lazım bir ruh ve sinir hastalıkları merkezine. Evlerden ırak, bu nasıl bir şeydir böyle ya.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.