Annesi Göz Yummuş: Çanakkale'de 9 Yaşındaki İkiz Kız Kardeşlere Cinsel İstismar...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   B.T. ve A.K. (45) 5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Boşanma davasının ardından mahkeme çiftin ikiz kızları M.K. ve E.K’nin velayetini anne B.T.’ye verdi. B.T., çocuklarıyla, 3 yıl önce Göksel A. ve oğlu Umut A. ile birlikte yaşamaya başladı. DHA'nın aktardığı bilgiye göre, Çanakkale'de yaşanan olayda, ikiz kızların babası A.K. daha önce, Göksel A. ve oğlu Umut’un çocuklarına birçok kez cinsel istismarda bulundukları iddiasıyla Bayramiç Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulundu. Mahkeme kararı gereğince yılda bir ay kızları kendisinde kalan baba A.K., onları alıp 25 gün önce İzmir’de yaşayan annesi S.K. ile kız kardeşi M.K’nin yanına götürdü. Çocuklar burada yaşadıkları cinsel istismar olayını babaannesi S.K. ile halası M.K’ye anlattı. Hala M.K., yeğenlerinin cinsel istismar olayını anlatmasını video ile kayda aldı. İzmir’de polise giderek çocukların annesi BT. ve beraber yaşadığı Göksel A. ile oğlu Umut A. hakkında şikayette bulundu. Olay, Bayramiç Cumhuriyet Savcılığına bildirilerek soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında, polis anne B.T. ile Göksel A., oğlu Umut A. ve onun arkadaşı A.B.’yi (17) gözaltına alındı. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Göksel A. ve oğlu Umut A. kız kardeşlere istismarda bulunduğu iddiasıyla, anne B.T ise cinsel istismara göz yumduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. A.B. de denetimli olarak serbest bırakıldı.
    utumasasiilekayanadam
    Bu ise kızların röportajları. Ulan ülkeye bak anasını satayım ya. Her gün yeni yeni orospu çocukları piyasaya çıkıyor. Ben artık söyleyecek söz bulamıyorum yoruldum..
    https://youtu.be/DBch_j-TLec
    https://youtu.be/DBch_j-TLec
     benita
     Kelime dağarcığım yetmiyo artık yorum yapmaya
      raselika
      Ebeveyn olmak sınava tabii tutulsun. Yeter artık ya!
       zimbo
       🤬🤬🤬🤬 cigerimizi s*ktiniz yeter artık. Gün geçmiyor ki artık yürek dağlayan haber duymayalım. Insanligimdan utanir oldum.
        atayurt00
        Kanım cekildi. Kahroldum. Ey Müslüman Ülkenin Tanrısı ADALETIN NERDE ????
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.