18
9.5.2020
Annenizle Yaşadığınız En Komik Diyalog Neydi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mortie
   hazır anneler günü öncesi biraz nostalji yapalım.
    ahmetsakar
    ne yaparsam yapayım gelecekteki karımı kötülemeyle biten konuşmalar geçiyor aramızda. - anne ben patlıcan yemeği sevmiyorum ya. + ilerde karına diyebilir misin bunu? ne yapsa yersin sesini çıkarmazsın. - ???? - anneeee dün giydiğim tshirt nerde? + nerde çıkarttıysan oradadır. - yok işte. bulamadım ama bi baksana + (söylene söylene gelir) karına da aratabilir misin tshirtüm nerde diye görücez bakalım. -????
     hazalkbr
     17 yaşındaydım annem bir şey istedi yapmadım 'ben senin yaşındayken evde her işi yapıyordum' diye kızdı. İçeriden teyzem seslendi 'ben senin yaşındayken hamileydim'
      hazalkbr
      Annem: lapellanın(La casa de papelin) yeni şeysi çıkmış (sezonu) çalışıyor mu şuan? (izliyebiliyor muyuz?)
       sana_diyom
       Hiç komik diyaloğumuz olmadı. Aman olmasında zaten
        umitakdeniz
        Lisedeyim, o zamanlar Usher-Yeah şarkısı yeni çıkmış, annem de istemeden harika bir espriye imza attı. Ablam diğer odadan bağırdı “Ümiiiiit! Usher’ı aç, Usher’ı” annem de diğer odadan bağırıyor “Çocuklar, AŞIRI (usher) açmayın komşular rahatsız olmasın”
         umitakdeniz
         Bigün eve kız arkadaşımı getirdim, sonra da içecek bir şeyler almaya markete gittim, döndüğümde kız kapıda ayakkabısını giyiyordu, noldu ya derken kız gitti, annemle ablam “Bu kızı çok sevdik, senin ne mal olduğunu anlattık” dediler, sonra onlar görüşmeye devam ettiler, kız benimle bidaha konuşmadı.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.