Annem Kanser
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   irmak676
   Biraz önce babamla hastaneye gittiler. Kemoterapi falan filan bişeyler yapıcaklarmış. Umarım en yakın zamanda iyileşirsin anne. Seni seviyorum. Bunu neden buraya yazdım bilmiyorum. Galiba konuşacak kimsem yok Yanımda olan herkese gerçekten çok teşekkür ederim, gerçekten. Seviliyosunuz.
    dr.rock
    Çok geçmiş olsun, erken teşhiste artık kanser sıradan bir hastalık gibi. Moralinizi yüksek tutun. Sanal alem ne kadar samimi ve efektif bilemiyorum ama burada her zaman birileri oluyor. Soracak bşi olursa özelden yaz, bilgim kadar yanıtlamaya çalışırım. Acil şifalar dilerim.
     asit
     çok geçmiş olsun :( acil şifalar diliyorum..
      domatescokpahali
      çok geçmiş olsun lütfen moralinizi yüksek tutun
       lellu
       Geçmiş olsun dilerim annen en kısa zamanda iyileşir 🙏
        mevsimlerdensnbahar61
        Irmakcım benim annemde kanserdi erken teşhisten dolayı atlattı bu süreçte moralini yüksek tut ona en güzel desteğin budur inan, inşallah tez zamanda şifa bulur annen çok geçmiş olsun
         gregory_
         Çok geçmiş olsun, umarım çabucak kurtulur bu illetden.
          eefenizz_
          Geçmiş olsun Allah acil şifasını versin inşallah. Sende üzme kendini annen de üzülür unutma bu hastalığın en iyi ilacı moral.
           palmiye
           Öncelikle çok geçmiş, benim ailemde de yaşandı bu durum babam kanser hastasıydı. Doktorumuzun vurguladığı tek şey stresten uzak durması gerektiği, moralinin yüksek olması. Şükür atlattı. Annene destek olarak başaracaksınız bunu. Acil şifalar diliyorum tatlım.
            utumasasiilekayanadam
            Allah şifa versin
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.