Annelik Gereğinden Çok Daha Fazla Kutsallaştırılmıyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marer
   Sizce de annelik gereğinden fazla kutsallastirilmiyor mu sahiden? Sırf anne sıfatına sahipler diye her istediklerini yapabileceklerini saniyolar oh, hayat annelere güzel!
    eski_bi_tanidik
    Ama cidden her istediklerini yapabileceklerini sanıyorlar 😒😒😒 kendilerinin de saygı duymaları gerektiğini bilmiyorlar. Daha çok olay var. Neyse
     fuzbing
     Anne ol bakalım, bekle bakalım, acele etmeyin. Bu soruları anne olanlar belli ki ne kadar anlatsa anlamayacak Z,X,W kuşağı :) Bu sorunun cevabını hayat anlatmalı o yüzden.
      lovewkoko
      tehlikeli konular bunlar .d anne var anne var.
       tsukyomi
       Kedi köpek de anne oluyor. Maharet doğurmakta değil, bakmakta. O çocuğa sevgi vermemişsen, iyi yetiştirmemişsen, ona ir gelecek vaat etmemişsen boşa çekmişsin o dünyanın en ağır sancısını ablacım kusura bakma. Doğurman değil, sevgin kutsal. Her şartta arkasında durman, canını verecek kadar sevmen, kayıtsız şartsız sevmen ve bunu hissettirmen kutsal. Otu boku kutsallaştırmayın artık.
        patronicee
        Doğurunca üremiş oluyorsun. Annelik bambaşka bir nirvana.
         coronavirus
         Bu yazarın başlık ile yorumları, yazdığı yorumlarda da cümleler arasında bağlam kopukluğu var. Neye tepki gösterdiğini kesinlikle anlayamıyorsun. Türkçesi kıt sanırım biraz.
          cinayetvaraga
          Hep söylüyorum, ben de babayım ama biz babalardan cacık olmaz. Eşime bakıyorum ve anneliğin bambaşka bir şey olduğunu bir kere daha ifade etmem gerek. Annelik yapan anneler kutsaldır, gerisinin hiçbir anlamı yok.
           absurdizm
           annelik doğurmakla olmuyor. gerçek anneler ise gereğinden fazla falan kutsallastirilmiyor. sonuna kadar hak ediyorlar
            gulfemkaya
            Evet aynen öyle oluyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.