Annelik Gereğinden Çok Daha Fazla Kutsallaştırılmıyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marer
   Sizce de annelik gereğinden fazla kutsallastirilmiyor mu sahiden? Sırf anne sıfatına sahipler diye her istediklerini yapabileceklerini saniyolar oh, hayat annelere güzel!
    patronicee
    Doğurunca üremiş oluyorsun. Annelik bambaşka bir nirvana.
     tsukyomi
     Kedi köpek de anne oluyor. Maharet doğurmakta değil, bakmakta. O çocuğa sevgi vermemişsen, iyi yetiştirmemişsen, ona ir gelecek vaat etmemişsen boşa çekmişsin o dünyanın en ağır sancısını ablacım kusura bakma. Doğurman değil, sevgin kutsal. Her şartta arkasında durman, canını verecek kadar sevmen, kayıtsız şartsız sevmen ve bunu hissettirmen kutsal. Otu boku kutsallaştırmayın artık.
      cinayetvaraga
      Hep söylüyorum, ben de babayım ama biz babalardan cacık olmaz. Eşime bakıyorum ve anneliğin bambaşka bir şey olduğunu bir kere daha ifade etmem gerek. Annelik yapan anneler kutsaldır, gerisinin hiçbir anlamı yok.
       lovewkoko
       tehlikeli konular bunlar .d anne var anne var.
        fuzbing
        Anne ol bakalım, bekle bakalım, acele etmeyin. Bu soruları anne olanlar belli ki ne kadar anlatsa anlamayacak Z,X,W kuşağı :) Bu sorunun cevabını hayat anlatmalı o yüzden.
         samyeli90
         Doğurmakla ana olunmaz ya da illa anne olmak için doğurmak gerekmiyor Rabbim günah yazmasın ama ne analar var doğurup çöpe atıyor işkence yapıyor aç bırakıyor ne kadınlar var çocuk aşkıyla yanıp da anne olamayan Ben de anneyim ama ben insan annesi değilim o da analık
          deli_dumrul_
          ANA BABA OLUNCA ANLARSINIZ
           angelica-
           gerçekten ne alaka dediğim bir dolu yorum okudum şu anda sinirden çatlıyorum galiba anne olunca her şeyi biliyorum demek olmuyor sen onun çocuğu olduğun için senin başına kötü bir şey gelsin istemiyor seni korumak istiyor seni yönlendiriyor demek değil ya da sana bazı şeylerde kızıyor izin vermiyor demek değil sadece seni koruyor çünkü seni kaybetmekten korkuyor siz arkadaşlarınız ya da sevgiliniz olunca nasıl davranıyorsunuz bir düşünsenize bence ailenizden daha çok değer veriyorsunuz onlara her anne değil, her insan bir değildir her insanın küçüğüne ya da büyüğüne yaklaşımı farklıdır karakteri oturmuş aklı başında insanlar anne oldukları zaman çocuklarıda daha farklı bir birey olur kendini her koşulda geliştirirler annenin sevgisi de annenin kendisi de kutsaldır iyi insan ya da kötü insan konusuna girmeyeceğim çünkü kimsenin ne yaşadığını nasıl ailede büyüdüğünü bilmiyoruz onun dışında anne olmak çok zorlu bir süreç kolay aile olunmuyor bir çocuk kolay gelmiyor dünyaya anneler özeldir her açıdan...
            honeybee
            gercekten oyle ya sevmiyorum bu durumu ya , anne olunca her seyi biliyorum sanıyorlar
             ozymandiase
             Kutsallaştırma değil de babalık çok arka plana atılıyor bence ondan.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.