38
27.9.2020
Annelerin Anlamamakta Israr Ettiği Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   Yıllarca anneme eve gelen misafirin benim odamın dağınıklığı ya da topluluğu ile ilgilenmediğini anlatmaya çalıştım. Şimdi yavaştan yavaştan kızlarımla aynı sorunu yaşamaya başladım. Eve misafir geleceği zaman misafirin vakit geçireceği alandan önce kızların odasını toplamak geliyor aklıma. Sanırım bu durum anneliğe özgü bir şey. Sence annelerin anlamamakta ısrar ettiği şeyler neler?
    fuckerfukara
    Annelik kutsal falan değildir anne olmak marifet de değildir
     mrlawyerkk
     Ben annemi yıllar yılı arkadaşlarımın iyi insanlar olduğuna, bana bir zararları dokunmadığına, yaptığım hataları kendi tercihlerim yüzünden yaptığıma, yaşadığım kötü durumların kendi yüzümden başına geldiğine, arkadaşlarımın bana sadece ve sadece destek olduklarına, benim kötülüğüm için bir çabaları olmadığına inandıramadım. Çevremdeki bir çok anne de böyle. Çocuğunun arkadaşlar kötüdür onlar için.
      tiroyitbezi
      Hava 35 derece gece üzerim açıldığı zaman üşümüyorum be kadın
       eski_bi_tanidik
       Her ailenin her çocuğu farklıdır. Her çocuk diğerlerine benzemek zorunda değildir ❗ Ama anlatamadık anlamıyorlar 🤦🏽‍♀️
        benita
        Anne olunca anlarsınız
         ozlmli
         Ona aşık olduğumu kabul etmiyor ne yapacağız?
          detokssuyu
          Ben. Beni anlamıyor. Ruhumun derinliklerine erişemiyor. Neler hissettiğimi, neler düşündüğümü, içimde ne fırtınalar koptuğunu bilmez. Yemeğimi yedim mi yemedim mi, odamı topladım mı, eve saat kaçta geldim bu gibi durumlarla ilgilenir. Beni anlamadığını da asla kabul etmez. Bu durumun beni çok yorduğunu anlamamakta ısrar eder.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.