Anneler Günü'nün Aşırı Düşüncesiz Bir Güne Dönüşmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Anne olamayan, annesini kaybetmiş, evladını kaybetmiş pek çok insan varken nasıl bu kadar düşüncesiz olunabiliyor ya?
    imcherry_
    hiçbir zaman anneler gününde çiçek alamayacak olanlarda var... yengem birkaç yıl önce kızını trafik kazasında kaybetti, şimdi beraber olsalardı dünyanın en mutlu anlarından birine şahit olabilirdim...
     dikistutmaz_sabri
     o açıdan bakarsan hiçbir günü kutlamasınlar ? babalar günü,sevgililer günü,yıldönümü vs vs vs uzar gider liste.
      badideasensei2
      Bilmiyorum ama cidden çok garip. Toplumda anne olan kadının yeri, annesi olan çocuğun yeri değerli sadece. Beni yanlış anlamayın ve kimse kusura bakmasın ama kadınları anne olarak saygıdeğer görüyoruz sadece.
       mrsnl33
       Bence kucuk bir hediye de olsa,alıp annenizi mutlu etmenizde herhangi kotu bir durum yok.En azindan bu gunu unutmadiginizi ona hissetirmek güzel olur. Ama aldığı hediyeleri sosyal medyada filan paylaşıp şov yapanları ben de sevmiyorum.
        peripedia
        Katılıyorum. Elbette hayatta olsun ya da olmasın herkesin annesini anma hayat telaşı içerisinde bir günü annesine ayırma hakkı vardır ama bu kadar dram kokan reklam filmlerine gerek yok.
         kisi
         Bu 'offended' konusu tüm Dünyada aşırı fazlalaştı. Bizden daha kötü durumda olan insanların olması hayatımızı utana sıkıla yaşamamızı gerektirmez. Bizden daha iyi durumda olan insanların olması onları ayıplamamızı gerektirmez. Hassasiyetler, incelikler hayatı güzelleştirmeli, işkence haline getirmemeli.
          dindandon
          Herhangi bir günü birçok insanla aynı anda kutlamak basitleştirilmiş kılıyor günü yeterince. Anne, sevgili, eş , çocuk ne kadar gün varsa illa sürü halinde kutlama fikri garip. Her kişi eşsiz ve özeldir. Tabi olmayanlar ve kayba uğrayanların duygularını da düşünmek gerek . Herşey yoksun günler bu tür günler. Allah akıl fikir digerkamlik versin dua dua dua...
           kshmr
           364 gün boyunca her gün anneler günü isteyene. Sadece anneler gününde göstermelik yapmakla olmuyor. Millet isyan ediyor ailesinden artık pandemi döneminde, haklılar haksızlar demiyorum. Fakat hem öyle hem böyle, bir karar verin arkadaşım.
            avci-kiz
            Anneler günü artık umırumda değil,tek aklımda Kızılyay var,ne zaman toplancaz filan,ayrıca ailem benim doğum günümü son anda hatırlıyo ben o günşeri ne ara hatırlicam😢
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.