Anne Babanızdan Soğuduğunuz İlk An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Ergenlik döneminde herkes bu sevgisizliği yaşamıştır sanırım. Ailenizden soğuduğunuzu hissedersiniz, çatışmalar başlar. Sizi anlamadıklarını düşünürsünüz. Baştan söyleyeyim bu durum gelip geçici bir duygu hali. Bazı keskin anlarda ebeveynden soğumak bir gerçek ama. 13-14 yaşlarımda bizimkilerin çekmecelerinden birinde prezervatif bulduğumda ikisinden de nefret etmiştim. Bir hafta konuşamadım, yüzlerine bakamadım. O yaşlarda hiçbir şey bilmediğiniz, kulaktan dolma bilgilerle ayıp ve çirkin şeyler olarak tanımladığınız bu eylemin aktörü anneniz babanız olduğunda hayattan ve ebeveynlerinizden nefret ediyorsunuz. Benim için ilk kırılma anı buydu. Çekmeceyi neden karıştırdın derseniz de. Böyle bir şeyle karşılacağımı nereden bileyim. Evin her köşesine bakabilme, karıştırabilme iznim olduğunu düşünüyordum.
    karolunita-
    Bana küçükken bi kavgada keşke sen de erkek olsaydın demişlerdi o an
     uzgunsaripapatya_
     Sen okumazsın boşa gitme.
      eefenizz_
      Bana ne yaparlarsa yapsınlar. Şu hayatta soğuyamadığım tek insanlar
       moon_night
       Hiçbir şey bilmeden üzülebileceğin hiçbir şey yok dedikleri zaman biraz soğumadım değil... Yine de çoğundan daha iyiler Bu arada ÖHÖM ANNE TEST KİTAPLARIMI KAYBETTİM AFFET Baba hiç sevgilisi olmadı sandığın kızın sana yalan söylemiş olabilir sorry👉🏻👈🏻
        mrsnl33
        Babamdan sogudugum çok an var.Annemden hiç yok.
         peripedia
         Bana yemek ayırmayı unuttukları her an. Sağ olsunlar sık sık yapıyorlar. Ne zaman eve yemek saatinden sonra gitsem kendime yemek yapmak zorunda kalıyorum.
          1234569
          yks de iyi bi derece yapmanın her sey oldugunu sanmaları.
           sedefartuny
           Bir gece ben de seslerini duymuştum. Yaşamayan bilemez. Tiksindirir. Nefret ettirir. Sizde mi olursun bir an. Buz gibi soğumuştum buz.
            lolipops
            Annem sürekli mesela tam not almadığım zaman neden 100 almadın diyordu bu not 99 olsa bile 😂 şükür artık notlarımı takip edemiyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.