Anne Babanızdan Soğuduğunuz İlk An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Ergenlik döneminde herkes bu sevgisizliği yaşamıştır sanırım. Ailenizden soğuduğunuzu hissedersiniz, çatışmalar başlar. Sizi anlamadıklarını düşünürsünüz. Baştan söyleyeyim bu durum gelip geçici bir duygu hali. Bazı keskin anlarda ebeveynden soğumak bir gerçek ama. 13-14 yaşlarımda bizimkilerin çekmecelerinden birinde prezervatif bulduğumda ikisinden de nefret etmiştim. Bir hafta konuşamadım, yüzlerine bakamadım. O yaşlarda hiçbir şey bilmediğiniz, kulaktan dolma bilgilerle ayıp ve çirkin şeyler olarak tanımladığınız bu eylemin aktörü anneniz babanız olduğunda hayattan ve ebeveynlerinizden nefret ediyorsunuz. Benim için ilk kırılma anı buydu. Çekmeceyi neden karıştırdın derseniz de. Böyle bir şeyle karşılacağımı nereden bileyim. Evin her köşesine bakabilme, karıştırabilme iznim olduğunu düşünüyordum.
    karolunita
    Bana küçükken bi kavgada keşke sen de erkek olsaydın demişlerdi o an
     uzgunsaripapatya_
     Sen okumazsın boşa gitme.
      eefenizz_
      Bana ne yaparlarsa yapsınlar. Şu hayatta soğuyamadığım tek insanlar
       moon_night
       Hiçbir şey bilmeden üzülebileceğin hiçbir şey yok dedikleri zaman biraz soğumadım değil... Yine de çoğundan daha iyiler Bu arada ÖHÖM ANNE TEST KİTAPLARIMI KAYBETTİM AFFET Baba hiç sevgilisi olmadı sandığın kızın sana yalan söylemiş olabilir sorry👉🏻👈🏻
        mrsnl33
        Babamdan sogudugum çok an var.Annemden hiç yok.
         peripedia
         Bana yemek ayırmayı unuttukları her an. Sağ olsunlar sık sık yapıyorlar. Ne zaman eve yemek saatinden sonra gitsem kendime yemek yapmak zorunda kalıyorum.
          1234569
          yks de iyi bi derece yapmanın her sey oldugunu sanmaları.
           sedefartuny
           Bir gece ben de seslerini duymuştum. Yaşamayan bilemez. Tiksindirir. Nefret ettirir. Sizde mi olursun bir an. Buz gibi soğumuştum buz.
            lolipops
            Annem sürekli mesela tam not almadığım zaman neden 100 almadın diyordu bu not 99 olsa bile 😂 şükür artık notlarımı takip edemiyor
             kania_
             Vallaha arkadaşlar soğumak gelip geçici arkanızda hep aileniz olacak en çok sewgi verende onlar ztn her zmn size sahip çıkacaklarda onlar 13-14 yaşlarında bu hormonel duygu tirip mirip atarsınız küsersiniz filan ama 17-18 yaşlarına geldiğinizde iyiki ozmn annemi babamı dinledim filan dersiniz.
              badideasensei
              Annem her zaman en yakınım oldu. Babamla ise evde gören baba kız değil birbirine düşman iki kardeş der. Sevgi denen şeyi hiç tatmamış ya da ona göre hak etmiyoruz. Bu yaz; Babamın yediği haltları evde ilk öğrenen olmuştum kardeşimle. Doğum günüme 2 3 gün vardı ve öğrendiğimde bir düğündeydik dnxdkckddnxnxsd Anneme gönderdim babamın telefonundan ne varsa o da gördü tabiki. Masaya döndüğümüzde benden beklemeyeceği için kardeşime soruyordu; -sen mi gönderdin? Diye.😒 Annem sustu. Benim şu hayatta örnek aldığım ilk insan sustu. Biliyorum aslında hak verdiğimden değil şu an buna hazır olmadığı için sustu ama halen içimde bir umut var.
               merilolika
               ailem benim hiç sosyal hayatımın olmasını istemedi arkadaşlarımın olmasını istemedi beni resmen bi kavanozun içinde büyütmek istediler benim kendi fikirlerim olamazdı sadece kendi fikirleriyle hareket etmemi istediler benim düşünce tarzımın hiç bir önemi olmadı okulu bile elalem okudu desin diye okuttular giyimim bile annemin istediği gibi olmalıydı daha çok şey var büyüdüm kendi hayatımı kurdum hala bi fikrim annemle uyuşmasa düşman evlat oluyorm ailemi sevmiyo oluyorum onları beğenmiyorum sanıyolar bu da beni soğuttu hala ailem ama giden zaman geri gelmiyor insanın içinde heves kalıyor yapamadıkları yaşayamadıkları
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.