207
25.10.2020
Anlık Gafletle Hoşlandığınız Kişiye Attığınız En Saçma Mesaj Neydi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   junoeclipse
   Benim dedelerimin soyu hep saraya dayanıyor biliyor musun? (asla yok öyle bir şey). Var mı sizde de benzer mesajlar?
    benita
    “Rüyamda seni gördüm, hâl hatır sorayım dedim”
     mehmet_08
     Vejetaryen olduğum yalanını söyledim 4 ay et yemedim
      gregory_
      Ievan Polkka'nin sözleri.
       amakafamiznasiguzel1
       kafam iyiyken "ben annene aşık oldum" yazmışım 😅 mal arkadaşlarım da hiç müdahale etmemiş konuya. "hoşlandığım kişi", "artık hoşlanamadığım kişi" olmuştu o günün sabahında :)
        celinne
        Attığım değil de aldığım en saçması şuydu: Yeni attığım fotoğrafı görüp "zayıfladın mı sen?" Böyle bi mesaj atmayın beyler şansınız varsa da yok edersiniz benden söylemesi :)
         ladydisko
         sarhoş halimle tanrı heykeli gibisin yiğidim yazmıştım kaç sene geçti hala unutmama izin vermez
          buse01
          . Koyupppp geri sildim 3 50 gibi bişeydi elim değdi dedim ve o saatte gördü yani uyumuyor mu yiaaaa 15 ekimde oldu bu olay doğum günümün kutlamasıdan 8 saat sonra yani :)) <33 <3 <3 <3 ama annem ondan uzak dur diyo nedeni dövmesinin olması öğğkk he he dururum kesin
           muzlu-pasta
           17 yaşımda ilk sarhoş olduğumda flörtüme mezeler bok gibiydi diye yazmıştım
            roxannee-
            Rüyamda seni gördüm. Değişmez bu mesaj. Oradan saçmalarım. Bir de bu mesajı aramız kötüyse, bir daha konuşmayalım diye bir muhabbet geçtiyse aramızda o zaman atarım. Son çırpınışlarımdır bunlar benim. Kimi zaman işe yarar, kimi zaman cevap bile gelmez ama ben uğraşmış ve saçmalamış olmanın huzuruyla yoluma devam ederim.
             deryamerya
             Ortak iş yaptığımız biriydi işle ilgili sorduğu şeylere ters cevap verip iyi misin dediğinde 'kendi kendime tribe girdim geçer gördüğümde' demiştim.
              kisacadeniz
              koçum nasılsın diye girmiştim bir kere mesaja
               evangeline
               ya ben şu an ki sevgilimi ayarlamak için abimin telefonundan kendimi ona önermiştim o da kabul etmişti sonra abimin telinden numaramı vermiştim abimin ağzıyla ertesi gün mesaj atmıştı öyle sevgili olduk ahaha ya canım sevgilim benim ya.
                suylamalahay
                hoşlandığım kişi İran'da yaşıyor konu bulamayınca corona da irana fena girdi dedim işte hani niye böyle bir şey dediysem.
                 sinan-kemal
                 3 yıldır dinsizim, agnostikle deist arası bir durumdayım. Ara ara çok hoşlanırsam kandil mesajı atıyordum. Gerçi etrafta bayağı öğrenen oldu, başka bir şey bulmam lazım
                  daisyyy
                  Ben birgün arkadaşıma kocamı çekiştiriyorum mesajda. Beni çok sinirlendirmişti. O sırada kocamda mesaj attı ona cevap verip geri arkadaşıma yazmaya devam ediyorum. Yazdım yazdım. Ama ne yazdım. Gönderdim sonra bir baktım o mesajı kocama göndermişim. Aaoo tabii sil gibi bir özellik de yoktu o zamanlar. Sonrasında vay sen beni arkadaşlarına mı anlatıyorsun diye baya yaygara kopmuştu ama sinirlendiğim şeyi de anlamıştı aslında iyi bir şeye de vesile olmuştu.
                   roar
                   Seni çok özledim ama bunu söylemeye çok çekiniyorum.
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.