Anlatılamayan Duygular
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Hepinize olmuştur. Öyle bir çaresizlik. Bir şeyler hissediyorsunuz ama ne hissettiğinizi anlatmaya kelimeleriniz yetmiyor. Bazen siz bile ne hissettiğinizi tam olarak anlayamıyorsunuz. Belki biraz acı. Belki biraz hüzün. Belki biraz kapalı kapılar ardındaki çaresizlik. Belki biraz huzur. Belki biraz sakinlik. Kafanızın içi kadar kalbinizin içi de karışık oluyor. Hangisi daha ağır basıyor diye düşünürken derin dehlizlerde boğuluyor gibi oluyorsunuz. Üstünüze geliyormuş gibi dünya ve siz denizin dibine batmak istiyorsunuz. Bir şeyler hissediyorsunuz ama anlatamıyorsunuz. İçtiğiniz kalitesiz şarabın etkisiyle köpek gibi sarhoş olmanıza rağmen o boktan baş ağrısı yüzünden uyumak istediğiniz halde uyuyamamak gibi bir şey böyle hissetmek.
    benita
    Yaklaşık iki haftadır tam olarak böyleyim. Hüzün var evet ama beklediğim kadar derin değil, daha çok huzur var ama o da suçlu hissetmeme sebep oluyor. Aynı zamanda beni bu duygulara sürükleyen sonuçtan da memnunum ama. Kafalar çok karışık çook
     tubilili
     Kendime not:karşındakine değer verdiğini ona hissettirme, götü kalkıyor. (Hiç sekmedi şimdiye kadar)
      aqres1ve10
      Varlığını bildiğin ama eksikliğini her an hissettiğin ne kadar şey varsa işte
       plazacalisani
       Bazen böyle ruhun çekilir gibi olur. Hiçbir şeyin hiçbir durumun bir önemi kalmaz. Boş bir kabuk gibi etrafına bakarsın ve o an yaptığın işten nefret edersin. Kimseye de tam olarak ne hissettiğini anlatamazsın, çünkü kendine de anlatamazsın.
        noobzac
        Yazılır, çizilir, söylenir.
         velevkiozge
         Çok sinirlenirim, üzülürüm ancak düzeltemiyorumdur bazı şeyleri, o zaman içinde bulunduğum duyguları anlatamıyorum. Örneğin bir hayvana şiddet uygulandığını, işkence edildiğini gördüğümde.
          uykunobetcisi
          Kişiyi değil de eski bi anı yada o anki hissettiklerini özlemek ve o an açığa çıkan his. Buruk bi sevinç. Herkesin başına gelmiştir. Tarif edemilemez.
           blue_princess
           Aşk.💕🗼💙
            leafgoat
            böyle hissettiğim anların sonunda basıma genelde boktan olaylar geliyor en son boyle hissettiğimde kız arkadasımı baskasına verirken yakalamıştım yanlış anlamayın sevgisini veriyordu
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.