Ankara'da Evlere Şeriat Bildirisi Dağıtılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Bildirinin başlığı "Müslüman Olmak Neyi Gerektirir?" imiş. Sahiden neyi gerektiriyor müslümanlık? İnsanların evlerine üstü kapalı tehditlerin yer aldığı bildiriler dağıtarak korku salmayı mı? Ülkenin kurucusununa, milli ve manevi değerlerine hakaret etmeyi mi? "Türkiye'de yaşayan insanlar olarak çok iyi biliyoruz ki 1920'lerden sonra hakimiyet yani emir ve yasak koyma Allah'a değil millete verilmiştir. Hatta hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir denmektedir. Türkiye'de şeriat yani kuran kanunları değil (insanların kendi kafalarından çıkardıkları kanunlar) geçerli. Demokrasi de laiklik de islama tamamen ters olan küftir sistemleridir." ifadeleri yer alırken bir Facebook adresi de paylaşılmış. Şeriat'ın 'şerri at' emrini temsil ettiğini dahi bilmeyen insanlar büyük bir şerle şeriat propagandası yapıyor. Yüce olarak tanımladıkları Allah'ı millete verilen oy hakkı ile kıyaslıyorlar. Şaka gibi.
   https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ankarada-evlere-seriat-bildirisi-dagitildi-1806555
   Kaynak
    nykskaos
    Müslüman olmak neyi gerektirir kimse bilmez bu memlekette. Açıp okumazlar ne yazıyor diye merak etmezler. O yüzden herkesin " herkesten kasıt sarıklı Cübbeli ya da Allah kelamlı " şahsi ya da örgütlerin ağzına bakarlar. Tüm kötülüklerin altında cahillik yatıyor. Bilmek aklın özgürlüğüdür. Bağımlı olmazsın kimseye.
     detokssuyu
     Bu muhitte yaşayanların, bu evlerin sahiplerinin psikolojisini, korkusunu bir düşünün. Çocuklarınızı okula göndermeyin yazmışlar bu evlerde yaşayan çocuklar nasıl korkusuz bir şekilde devam edecekler okullarına. Evet biz bu platformalardan ahkam kesiyoruz, belki de ciddiye almıyoruz ama bu resmen psikolojik şiddet.
      damat-berat-official
      Şaşırdık mı? Hayır
       peripedia
       Allah'ım nasıl bir ülke haline dönüşüyoruz biz ya? Yakında insanların evlerine kırmızı çarpılar atılacak neredeyse. Hemen müdahale edilmeli bu duruma. Kolluk kuvvetleri yok mu bu ülkenin. Resmen haneye tecavüzdür bu.
        badideasensei
        Suç işte baş bayağı En kısa zamanda gerekenin yapılması gerek böyle bir şeyin olması da beni şaşırtmadı açıkçası.
         sadisfekshin
         Gılışdarın oyunları düşmeyin
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.