Ankara'da Alıkonulup Soyularak, Dövülüp Kameraya Alınan Genç Kız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   -ağabey yapma; çoluğun çocuğun var ağabey, ben öksüzüm! -kilodu da indir! -abi onu indiremem namustur. -indirmezsen seni yine döverim. Belki sayfalar dolusu yazılacak şey var ama kızın şu söyledikleri.... Biz ne ara bu hâle geldik?
   https://odatv4.com/guncel/akilalmaz-olay-genc-kizi-soyup-dovduler-208280
   https://odatv4.com/guncel/akilalmaz-olay-genc-kizi-soyup-dovduler-208280
    absurdizm
    amina koyim ben ankarada yaşıyorum. harbi bakın ağzımı bozacağim. bu şerefsizler pic dolleri yüzünden ben dışarıya çıkamıyorum amq. korkumdan nefes alamaz oldum. sonra kızlara merhaba diyince niye şikayet ediyorlar diyolar. orospu çocukları siz önce insan olun sonra mesaj atın. yeter ya bıktım ben de insanım bende ozgur olmak istiyorum. ailesi tarafından pohpohlanmis picler benim hayatıma göz dikemez
     tsukyomi
     Çoluğu çocuğu olan bir kansızın küçücük kıza yaptığı pedofili harekete ayrı, gösterdiği fiziksel ve psikolojik şiddete ayrı, kıza külot meselesini özsaygı meselesi değil de namus meselesi olduğunu dikte eden iğrenç kafaya ayrı, diğer kızı işi şiddetle çözmeye iten öğretiye ayrı sövdüm. Akıllanmayacak bu millet. Bin yıldır akıllanmamış, bin yıl içinde de akıllanmayacaksa kurusun kökü.
      voila
      Amk olayın iğrençliğine bakar mısın, 17 yaşındaki kızın 30 yaşında pedofili bir sevgilisi var ve dövülen 15 yaşındaki kıza soyun diyor piç. Adam bir de evli ve çocukluymuş. Aq sıfatına sıçayım senin, benim şehrimde ne hastalıklı pezevenkler yaşıyor ya, gece gece midem kalktı amk. Seni sikertip Mamak çöplüğüne atmak lazım sikik herif. O dangalak çocuk sevgilisine de biri beyin nakli yapsın, hadsiz paçoz.
       visnelikapkek
       İnsanlıktan bir haber insanlar yüzünden daha neler görmek zorunda kalacağız.. Yanı başımızda insanlar tacize uğruyor ve bizim elimizden bir şey gelmiyor. Böyle düzene de yazıklar olsun. Kızın yaşadığı ağır travmanın hesabını kim verecek? Hangi tedavi onun yarasını tam sarabilecek? Yeter artık, ben sizinle aynı dünyada yaşamak istemiyorum.
        agac-ceviz
        Ah sofia video izlemedim artık yüreğim kaldırmıyor tarih 21.yüzyil ülkem adına sapiklari pedofiliyi şiddeti bundan gurur duyan hastalıklı kadınları ve erkekleri anlatacakmi bilmiyorum ama neden bunlar varlar ve halen yaşıyorlar delirmek uzereyim
         asit
         Gece gece nerden izledim ya şunu. İzleyince bile sinir bozuyor yaşayan ne haldedir kim bilir. İnsanın insanın reva gördüğünü hayvanlar yapmıyor birbirine. Bunlar cesareti emsallerinden alıyor. Kızı çıplak kaydedip güya aklınca namussuz ilan edecek ama kendi namussuzluğunu kayda aldığından haberi yok it oğlu itin. İğrendiriyo artık bu toplum ya.
          cinayetvaraga
          Bu kaçıncı hadise böyle izlediğimiz. Nasıl bu denli kansız, ahlaksız, şerefsiz hale geldi bu insanlar? Bunu yapabilen varlık gündelik hayatında da çok normal davranmıyordur, davranamıyordur. bu haliyle bile eş, dost, ahbap edinip, akrabalarıyla görüşüp, anası, babası tarafından evlat diye sevilen insanlar bunlar. tabi kuvvetle muhtemel. artık nasıl ayıklayacağımı, kimin puşt kimin olmadığını nasıl anlayacağımı bilemiyorum. yozlaşan toplumun içinde virüs gibi gezen kişilerle temas etmeden nasıl yaşarım bilmiyorum. evladımı nasıl sakınacağım onu hiç kestiremiyorum artık. her yerdeler! bu p*çler her yerdeler.
           me_out_bye
           İzlemedim, saat şu an gece. Gece gece sinir olmak istemedim, anlatım yeterince açık ve üzücüydü. Bu ülkede 15 yaşında olmak gerçekten çok zor. Başka ülkelerde bu yaşlar dünyanın en eğlenceli yılları olduğu halde, korkunç gelişmemiş insanların yanında tam tersine en zor en üzücü yıllara dönüşmüş. Allah kolaylık versin kendisine. Güzel bir insanmış anladığım kadarıyla söyleminden. Yanlış insanları insan sanmış çevresinde olmuş ve sonuca yaşadıklarına bakın. Artık daha değişik davranacağı kesin. Travmatik bir olay, ders çıkarım, gelişme, farkındalığı artmıştır.
            sihirbaz
            ahh keşke sana da aynısı yapılsa orospu cocuguuuu
             trueliving
             allah belanı versin aşağılık herif ahh inşallah bin beterini sana yaparlar hem de daha beterini
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.